Praca

Zobacz nasze realizacje

zobacz

Pokrycia dachowe
Zduny

kontakt
Strona główna Praca Projektant Konstrukcji Stalowych

Projektant Konstrukcji Stalowych

W związku z rozwojem naszej Firmy obecnie rekrutujemy na stanowisko:

Projektant konstrukcji stalowych

Zadania:

  • tworzenie analitycznych modeli obliczeniowych konstrukcji hal stalowych
  • projektowanie fundamentów, poziomych i pionowych przegród budynków, konstrukcji stalowych hal przemysłowych
  • tworzenie kompletnej dokumentacji do projektu budowlanego oraz rysunków wykonawczych konstrukcji stalowych

Oczekiwania od kandydatów:

  • wykształcenie wyższe na kierunku budownictwo
  • znajomość programów typu CAD i obliczeniowych RM – win, Robot
  • umiejętność tworzenia dokumentacji obliczeniowej
  • praktyczna znajomość przepisów prawa budowlanego
  • mile widziane doświadczenie w realizacji projektów budownictwa kubaturowego i w pracy z konstrukcjami stalowymi
  • mile widziane uprawnienia budowlane, projektowe
  • mile widziane umiejętność sporządzania kosztorysów
  • umiejętność pracy w zespole
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji w branży
  • wynagrodzenie uzależnione od kompetencji i doświadczenia zawodowego kandydata
  • udział w ciekawych projektach budownictwa kubaturowego
  • niezbędne narzędzia do wykonywania powierzonych zadań
  • formę współpracy dogodną dla obu stron

Miejsce pracy: Wolenice (pow. krotoszyński)

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesyłania aplikacji na adres:

biuro@stalmach.com.pl bądź bezpośrednio w siedzibie naszej firmy w Wolenicach.

Planujesz budowę hali?

Wypełnij nasz formularz a przygotujemy
dla Ciebie bezpłatną i niezobowiązującą wycenę Twojej inwestycji.

Formularz

Aktualności

20.02.2020
Praca - Projektant Konstrukcji Stalowych

więcej
Projektowanie, Produkcja, Montaż Hal Stalowych i Konstrukcji Stalowych.  Zapewniamy Bezpłatna wycena, Doradztwo, Jakość potwierdzoną znakiem CE
biuro@stalmach.com.pl

+48 62 722 7902