Praca

Zobacz nasze realizacje

zobacz

Pokrycia dachowe
Zduny

kontakt
Strona główna Praca Specjalista ds. ofertowania

Specjalista ds. ofertowania

W związku z rozwojem naszej Firmy obecnie rekrutujemy na stanowisko:

Zadania:

  • przygotowywanie i kalkulowanie ofert przetargowych
  • koordynacja procesu ofertowego
  • analiza dokumentacji technicznej,
  • wysyłanie zapytań ofertowych do kontrahentów,
  • kontakt z potencjalnymi klientami: (mailowy, telefoniczny, spotkania bezpośrednie),
  • uczestnictwo w przygotowaniu pozyskanych kontraktów
  • promowanie marki, budowanie pozytywnego wizerunku firmy

Wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie
  • mile widziana znajomość j. angielskiego lub niemieckiego w mowie i piśmie
  • mile widziana znajomość rysunku technicznego oraz branży konstrukcji stalowej
  • dobra znajomość obsługi MS Excel, MS Word,
  • doskonała organizacja pracy, systematyczność
  • samodzielność, odpowiedzialność, dokładność i inicjatywa w działaniu
  • • nie wymagamy doświadczenia w branży, jedynie zaangażowania i chęci nauki

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjny pakiet szkoleń
  • niezbędne narzędzia pracy
  • pracę w młodym, dynamicznym zespole

Praca: Wolenice k. Krotoszyna

Cv prosimy składać na adres:biuro@stalmach.com.pl
bądź bezpośrednio w siedzibie firmy Wolenice 10, 63-708 Rozdrażew

Planujesz budowę hali?

Wypełnij nasz formularz a przygotujemy
dla Ciebie bezpłatną i niezobowiązującą wycenę Twojej inwestycji.

Formularz

Aktualności

17.12.2019
Świetą - godziny pracy

Informujemy o naszych godzinach pracy na najbliższe święta.

23.12 - otwarte.
więcej

Projektowanie, Produkcja, Montaż Hal Stalowych i Konstrukcji Stalowych.  Zapewniamy Bezpłatna wycena, Doradztwo, Jakość potwierdzoną znakiem CE
biuro@stalmach.com.pl

+48 62 722 7902