logo

Szukasz wykonawcy
dachu?

Kontakt

Sprawdź inne nasze produkty dla dachu!

Pokrycia dachowe

Blachodachówki

Nowoczesne Blachodachówki

– Krotoszyn, Milicz, Ostrów Wielkopolski, Jarocin

 

Blachodachówki są eleganckim i trwałym pokryciem dachowym nadającym się na wszystkie rodzaje dachów stromych. Łącząc w sobie tradycję z nowoczesną technologią znajduje zastosowanie przy budowie domów jedno- i wielorodzinnych, budynków gospodarczych, obiektów sakralnych oraz przy renowacji starych dachów.

Blachodachówka charakteryzują się przede wszystkim niska wagą, dzięki czemu możemy odchudzić wieźbę dachową na nowych budynka, co przekłada się na niższą cenę.

Wielu klientów decyduję się również na Blachodachówke w przypadku wymiany stare pokrycia dachowego na nowe, gdyż może oprzeć blachę na starej, ugryzionej zębem czasu wieźbie dachu.

Oferujemy blachodachówki panelowe oraz w pełnych arkuszach

 

Blachodachówki modułowe to coraz popularniejsze materiały do krycia dachów, polecane w szczególności przez dekarzy. W naszej ofercie marki Blachy Pruszyński znajdą Państwo szeroki wybór wzorów jak i kolorów z możliwością wyboru posypki od połysku po mat z gwarancją do 50lat!.

Zapraszamy do odwiedzenia naszych punktów i kontaktu z naszymi doradcami by zobaczyć całą ofertę oraz wzornictwo.

 

Blachodachówka na rombek

Blachy na tzw. rąbek stojący są jedną z najstarszych technologii stosowanych w budownictwie. Teraz możemy zaproponować nowoczesne rozwiązanie w tradycyjnym znanym od lat kształcie blach z rąbkiem stojącym.

Mniejsze koszta

Niewielki ciężar pokryć wykonanych z blachy na rąbek stojący sprawia, że wystarcza lżejsza konstrukcja dachu, co przekłada się na mniejsze koszty całej realizacji.

Dach wykonany z paneli dachowych na rąbek stojący, dzięki charakterystycznemu rąbkowi oraz specjalnym przetłoczeniom, zapewnia nie tylko piękno klasycznego dachu, ale dodatkowo go usztywnia.

 

By uzyskać więcej informacji o oferowanych przez nas produktach, zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami

Szukasz wsparcia? porady? dodatkowych informacji?

Skontaktuj się z naszymi doradcami

Joanna Ostojak

Sprzedaż Pokryć Dachowych

 

Odział: Wolenice 10, 63-708 Rozdrażew

( droga Krotoszyn – Koźmin Wlkp. )

Paulina Maj

Sprzedaż Pokryć Dachowych

 

Odział: ul. Sieniutowa, 63-760 Zduny