logo

Dlaczego my

Sprawdź, co możemy Ci
zaoferować

Firma Stalmach realizuje szeroki zakres usług z zakresu projektowania, budowy i montażu konstrukcji stalowych, na każdym ich etapie dbając o najwyższą jakość wykonania. Stawiamy na personalizację każdego projektu, pamiętając również o optymalizacji kosztów dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań technologicznych.

Projektujemy

 

Na etapie projektu konstrukcji stalowej uwzględniamy jej przeznaczenie, wymagania przestrzenne i otoczenie, zawsze mając na uwadze indywidualne preferencje Klienta.

Własne biuro projektowe i kadra doświadczonych architektów umożliwia nam planowanie konstrukcji nie tylko funkcjonalnych i bezpiecznych, ale również estetycznych i harmonijnie współgrających z otaczającą je infrastrukturą.

Projektowanie

Produkujemy

 

Dysponujemy własną halą do montażu wyposażoną w najnowocześniejszy sprzęt i oprogramowanie, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaoferować szybkie terminy realizacji projektów.

Nasze konstrukcje spełniają najwyższe standardy bezpieczeństwa i są zgodne z międzynarodowymi normami jakościowymi, a dzięki wykorzystaniu najlepszych materiałów jesteśmy pewni ich trwałości i solidności.

Produkujemy

Montujemy

 

Sprawujemy pełen nadzór nad każdym etapem montażu konstrukcji stalowej i jej pokrycia, a doświadczone ekipy monterów dbają o staranność i najwyższą precyzję wykonania wszystkich prac.

Rozbudowany park maszyn ciężkich pozwala nam realizować całość zlecenia bez konieczności oczekiwania na dostępność podwykonawców, co przekłada się na optymalizację czasu pracy i kosztów.

Montujemy

Pomagamy zaoszczędzić!

 

Dużą wagę przywiązujemy do stosowania nowoczesnych rozwiązań technologicznych, które zapewniają oszczędności nie tylko na etapie projektu i budowy konstrukcji stalowej, ale również jej późniejszego użytkowania.

Dbamy o optymalne wykorzystanie stali bez generowania strat materiałowych, montujemy również instalacje fotowoltaiczne, umożliwiające zasilenie hali w tanią energię odnawialną.

Fotowoltaika