logo

Produkujemy.

Staranność wykonania w każdym detalu

Konstrukcje Stalowe

Doskonale wyposażona, nowoczesna hala do spawania umożliwia nam precyzyjne wykonanie wszystkich elementów zaprojektowanego obiektu. Wszystkie prace wykonujemy sami, bez udziału podwykonawców, co zapewnia optymalizację czasu pracy i kosztów.

Wykwalifikowany zespół spawaczy przykłada wagę do każdego detalu, dzięki czemu nie musimy obawiać się błędów i opóźnień na etapie montażu konstrukcji.

Certyfikowany producent

Potwierdzeniem najwyższej jakości realizowanych przez nas projektów oraz naszych kwalifikacji w zakresie wykonywanych prac są przyznane firmie Stalmach prestiżowe międzynarodowe certyfikaty – Znak Jakości CE oraz Certyfikat TÜV Rheinland.

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego znak CE jest urzędowo wymagany, przy odbiorach budynków takich jak hale stalowe w Polsce.

Certyfikaty

Nowoczesny park maszynowy

Dysponujemy nowoczesnym parkiem maszynowym oraz wysokiej jakości specjalistycznym oprogramowaniem, dzięki czemu jesteśmy w stanie podjąć się realizacji każdego zlecenia

– niezależnie od stopnia jego złożoności i skomplikowania.

Nasi specjaliści stale poszerzają swoje kompetencje, a my dbamy o rozbudowę i stałe unowocześnianie naszego zaplecza sprzętowego, możemy więc zaoferować naszym Klientom najnowocześniejsze rozwiązania, zgodne z aktualną wiedzą i trendami.

Typy konstrukcji w ofercie firmy Stalmach.

Stalmach realizuje różne rodzaje konstrukcji stalowych: nie tylko hale o różnym przeznaczeniu (m.in. logistyczne, przemysłowe, inwentarskie), ale również kontenery biurowe, garaże czy silosy. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Hale Stalowe

Projektujemy i budujemy nowoczesne hale stalowe o różnych wymiarach, przeznaczone m.in. do zastosowań magazynowych, handlowo-usługowych, logistycznych, czy rolniczych (chlewnie, kurniki, wiaty na maszyny rolnicze, magazyny na płody rolne).

Konstrukcje stalowe

Oprócz hal w naszej ofercie znajdują się również inne konstrukcje stalowe, w tym garaże, wiaty, linie produkcyjne czy silosy o różnym zastosowaniu. Wszystkie parametry konstrukcji przygotowujemy w oparciu o indywidualne zapotrzebowanie Klienta.

Kontenery

Firma Stalmach produkuje kontenery stalowe o zastosowaniu biurowym, handlowym lub usługowym. Kontenery cechują się starannością i solidnością wykonania oraz estetycznym wyglądem, dzięki czemu dobrze komponują się z otaczającą przestrzenią.

Regały wys. składowania

W naszej ofercie znajdują się regały wysokiego składowania, które mają zastosowanie np. w magazynach lub fabrykach. Zapewniają łatwy dostęp do składowanych towarów, a staranność wykonania i wysokiej jakości materiały zapewniają stabilność i bezpieczeństwo konstrukcji.

Barierki, odboje

Elementem naszej oferty są również różnego rodzaju odbojniki i barierki o bardzo szerokim zakresie zastosowań (m.in. na halach, na ulicach, chodnikach itd.). Wykonujemy elementy różnej wielkości i kształtu (m.in. odbojnice proste, narożne, słupowe, paletowe, kątowe, barierki komunikacyjne, odboje wiszące).

Współpraca

Nasza firma jest otwarta na stałą współpracę w zakresie produkcji konstrukcji stalowych różnego typu (hale stalowe, kontenery, wiaty, silosy, drobne konstrukcje ze stali). Jeśli chcesz skorzystać z naszej oferty lub masz jakiekolwiek pytania, zapraszamy do kontaktu.

Sprawdź nasze przykładowe realizacje

Wybór odpowiedniej konstrukcji jest ważny!

 

Jesteś na etapie planowania lub budowy konstrukcji ze stali? Poszukujesz nowoczesnych rozwiązań, sprawdzonych technologii lub wskazówek? Zapraszamy do naszego poradnika, w którym szczegółowo omawiamy różne aspekty budowy hal i innych konstrukcji stalowych.

Sprawdź więcej pozycji w naszym poradniku

Poradnik Inwestora

Sprawdź pozostałe etapy

 

Solidność jest kluczową wartością naszej firmy, obecną na każdym etapie i w każdym obszarze współpracy z Inwestorem.

Zobacz kolejne etapy współpracy z nami!

Budujemy hale w całej Polsce!

 

Własne brygady, sprzęt oraz transport, pozwalają nam z sukcesem realizować obiekty w całym kraju!

Realizacje