logo

Hale Stalowe Wielkopolska / Poznań.

zobacz cały film

Budujemy w Twoim regionie,

 

Firma Stalmach buduje hale stalowe o różnym przeznaczeniu na terenie Wielkopolski, m.in. w Poznaniu, Kaliszu, Lesznie czy Wągrowcu.

Kompleksowo obsługujemy cały proces, od projektu aż po montaż hali, a dzięki własnej hali do spawania, zaawansowanemu sprzętowi i kadrze doświadczonych specjalistów z wielu dziedzin jesteśmy niezależni od zewnętrznych podwykonawców.

 

Solidna konstrukcja współpracy

Naszym mottem jest solidność i stosujemy się do niego na każdym etapie, gwarantując rzetelne, precyzyjne i terminowe wykonanie wszystkich zleconych prac..

O nas

Nasze przykładowe realizacje

W naszej ofercie znajdują się hale stalowe o różnym przeznaczeniu, m.in. produkcyjne, logistyczne, magazynowe czy rolnicze.

Realizujemy każdy projekt – od niewielkiej wiaty po złożony zespół budynków o dużej powierzchni.

Zobacz wszystkie nasze realizacje

Realizacje

Zalety współpracy z nami

Projektujemy

Dysponujemy własnym biurem projektowym, które sprawuje kontrolę nad całym procesem realizacji zlecenia. Nasi specjaliści dbają, by projekt architektoniczno-budowlany hali był ściśle dostosowany do potrzeb Klienta, nowoczesny i bezpieczny.

Projekt

Produkujemy

Dzięki własnej hali do spawania z nowoczesnym oprogramowaniem wszystkie elementy konstrukcyjne hali jesteśmy w stanie wykonać samodzielnie. Dbamy o najwyższą precyzję wykonywanych prac, dzięki czemu nasze realizacje są trwałe i niezawodne.

Produkcja

Montujemy

Sześć wyspecjalizowanych brygad monterskich i własny park maszynowy umożliwiają nam terminowe wykonywanie zleceń. Wszystkie prace montażowe prowadzone są zgodnie z najwyższymi standardami przez wykwalifikowanych specjalistów o odpowiednich uprawnieniach.

Montaż

Fotowoltaika

Zajmujemy się montażem ogniw fotowoltaicznych na halach stalowych, służymy również fachowym doradztwem w tej materii. Prowadzimy zarówno dostosowanie konstrukcji hali do montażu paneli, jak i montaż ogniw i całej instalacji.

Fotowoltaika

Montujemy hale w całej Polsce!

Własna baza transportowa umożliwia nam stawianie konstrukcji stalowych na terenie całego kraju. W razie potrzeby bez problemu przetransportujemy wszystkie elementy hali, maszyny budowlane i ekipy monterskie na miejsce prac na dowolnym obszarze Polski.

Budowa Hal

Certyfikowany Producent

Naszym Klientom zawsze gwarantujemy najwyższą jakość zastosowanych materiałów i prac wykonywanych na każdym etapie, a wysoki standard naszych usług potwierdzają międzynarodowe: certyfikaty Znak Jakości CE oraz Certyfikat TÜV Rheinland.

Certyfikaty

Sprawujemy kontrolę nad całym procesem budowy !

Firma Stalmach działa w pełni samodzielnie – nie jesteśmy zależni od podwykonawców, dzięki czemu kontrolujemy każdy etap prowadzonych prac i możemy zagwarantować ich najwyższą jakość. To także pozwala nam na terminową realizację projektów: dysponujemy szeroką kadrą doświadczonych specjalistów z różnych dziedzin, własną halą spawalniczą i ciężkim sprzętem, a więc wszystkim, co jest niezbędne do podjęcia prac na każdym etapie budowy konstrukcji stalowych.

Zaufaj doświadczonym specjalistom w dziedzinie budowy hal stalowych.

Własny Transport

Posiadamy własne ciężarówki dostarczającą konstrukcję jak i maszyny pomiędzy budowami.

Ciężki Sprzęt

Posiadamy własny specjalistyczny sprzęt potrzebny do realizacji nawet największych hal

Doświadczone Brygady

Posiadamy 6 wyspecjalizowanych brygad monterskich gotowych do realizacji zleceń!

10 lat doświadczenia

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiu-

Hale Magazynowe

Hale Produkcyjne

Hale Inwentarskie

Hale Logistyczne

Chłodnie

Konstrukcje Stalowe

Inne obiekty

Typy hal wykonywanych na Wielkopolsce przez firmę Stalmach

Posiadając wieloletnie doświadczenie w kompleksowej realizacji projektów hal stalowych jesteśmy w stanie zbudować każdy typ hali zależnie od potrzeb Klienta. W naszej ofercie znajdują się m.in. obiekty magazynowe, przemysłowe, inwentarskie czy logistyczne, a także chłodnie oraz inne konstrukcje stalowe (garaże, wiaty, kontenery). Wszystkie typy hal są budowane zgodnie z najwyższymi standardami, dzięki czemu są nowoczesne, trwałe i bezpieczne, zapewniając bezproblemowe użytkowanie.

Szukasz wsparcia? porady? dodatkowych informacji?

Skontaktuj się z naszymi doradcami

Leszek Macherzyński

Doradca Techniczno-Handlowy

Roman Langner

Doradca Techniczno-Handlowy

Klienci, Partnerzy o Nas:

Dziękujemy za zaufanie!

“Wszystkie prace wykonane przez w/w firmę nie budzą zastrzeżeń, odznaczają się wysoką jakością i terminowością! Prace wykonywane są z zachowaniem wszystkich wymogów technologicznych oraz zgodnie z sztuką budowlaną.”

Firma Tomar – Maszyny Budowlane

„Z pełną odpowiedzialnością polecamy firmę Pana Marka Machowskiego jako solidnego partnera inwestycyjnego, charakteryzującego się przy tym bogatym doświadczeniem, rzetelnością i sumiennością.”

Stanisław Rembisz – właściciel firmy Kobex

“Współpraca z firmą Stalmach układała się prawidłowo i z całą pewnością możemy polecić ją jako solidne przedsiębiorstwo, które gwarantuje wysoką jakość wykonywanych robót budowlanych.”

Przemysław Banaszak – właściciel firmy FTB