logo

Referencje

Dziękujemy Państwu za okazane zaufanie

Potwierdzenie jakości oraz rzetelności wykonywanych przez nas obiektów i prac są referencje otrzymane od Naszych partnerów. Do każdego zlecenia podchodzi z taką samą energią i zaangażowaniem, by zapewnić Państwu solidność oraz wysoki poziom.

„Współpraca z firmą Stalmach układała się prawidłowo i z całą pewnością możemy polecić ją jako solidne przedsiębiorstwo, które gwarantuje wysoką jakość wykonywanych robót budowlanych.”

Przemysław Banaszak – właściciel firmy FTB

„Firma Stalmach jest przygotowana organizacyjnie i technicznie do profesjonalnego wykonania zadania inwestycyjnego w zaplanowanym terminie. Wyróżnikiem tej firmy jest wysoka estetyka i jakość wykonania.”

Karol Chyliński – właściciel firmy KM Maszyny Budowlane

„Wszystkie prace wykonane przez w/w firmę nie budzą zastrzeżeń, odznaczają się wysoką jakością i terminowością! Prace wykonywane są z zachowaniem wszystkich wymogów technologicznych oraz zgodnie z sztuką budowlaną.”

Właściciele firmy Tomar

„Kierownictwo budowy wykazało się wysokim doświadczeniem jak i nietuzinkową kulturą osobistą. Imponująca sprawność działania na każdym etapie budowy pozwoliła mi z spokojem jedynie doglądać efektów pracy.”

Iwona Skiba – Właściciele firmy Airspaw

„Z pełną odpowiedzialnością polecamy firmę Pana Marka Machowskiego jako solidnego partnera inwestycyjnego, charakteryzującego się przy tym bogatym doświadczeniem, rzetelnością i sumiennością.”

Stanisław Rembisz – właściciel firmy Kobex