logo

Hale Stalowe, Konstrukcje Stalowe – Producent Ostrów Wielkopolski.

zobacz cały film

Budujemy i Produkujemy Hale Stalowe w okolicach Ostrowa Wielkopolskiego,

 

Stalmach to firma specjalizująca się w projektowaniu, produkcji i budowie hal stalowych o zróżnicowanym przeznaczeniu na obszarze Ostrowa Wielkopolskiego i okolic m.in. Odolanów, Ostrzeszów, Lewków, Pleszew, Przybysławice, Nowe Skalmierzyce, Przygodzice, Raszków.

Nasza firma zapewnia kompleksowe wsparcie na każdym etapie projektu, począwszy od koncepcji, aż po instalację hali. Dzięki naszej własnej powierzchni do spawania, nowoczesnemu wyposażeniu oraz wykwalifikowanej kadrze specjalistów z różnych dziedzin, jesteśmy w stanie świadczyć usługi bez konieczności angażowania zewnętrznych podwykonawców.

 

Dążymy do zapewnienia naszym klientom najwyższej jakości produktów i usług, dostosowanych do ich indywidualnych potrzeb i oczekiwań.

 

 

Solidna konstrukcja współpracy

Naszym mottem jest solidność i stosujemy się do niego na każdym etapie, gwarantując rzetelne, precyzyjne i terminowe wykonanie wszystkich zleconych prac.

O nas

Nasze przykładowe realizacje

Produkujemy Konstrukcje Stalowe – Ostrów Wielkopolski,

 

Nasza firma jest wyspecjalizowana w produkcji konstrukcji stalowych hal, które posiadają certyfikat CE – niezbędny do zgodnego z polskimi normami odbioru konstrukcji stalowych. Nasze produkty są synonimem najwyższych standardów jakości i bezpieczeństwa.

 

Dostarczamy nasze konstrukcje stalowe do miasta Ostrów Wielkopolski oraz pobliskich miejscowości  tj. Odolanów, Ostrzeszów, Lewków, Przybysławice, Nowe Skalmierzyce, Przygodzice, Raszków oraz innych. Dzięki solidnej pracy i bogatemu doświadczeniu zapewniamy naszym klientom nie tylko wyroby najwyższej jakości, lecz także terminową realizację zleceń.

W naszej ofercie posiadamy hale stalowe przeznaczone do różnorodnych zastosowań, w tym hale produkcyjne, logistyczne, magazynowe oraz rolnicze.

Posiadamy kompetencje do zrealizowania każdego projektu – od niewielkiej wiaty po złożony zespół budynków o dużej powierzchni.

Zobacz wszystkie nasze realizacje

Realizacje

Zalety współpracy z nami

Projektujemy

Dysponujemy własnym biurem projektowym, które sprawuje kontrolę nad całym procesem realizacji zlecenia. Nasi specjaliści dbają, by projekt architektoniczno-budowlany hali był ściśle dostosowany do potrzeb Klienta, nowoczesny i bezpieczny.

Projekt

Produkujemy

Dzięki własnej hali do spawania z nowoczesnym oprogramowaniem wszystkie elementy konstrukcyjne hali jesteśmy w stanie wykonać samodzielnie. Dbamy o najwyższą precyzję wykonywanych prac, dzięki czemu nasze realizacje są trwałe i niezawodne.

Produkcja

Montujemy

Sześć wyspecjalizowanych brygad monterskich i własny park maszynowy umożliwiają nam terminowe wykonywanie zleceń. Wszystkie prace montażowe prowadzone są zgodnie z najwyższymi standardami przez wykwalifikowanych specjalistów o odpowiednich uprawnieniach.

Montaż

Fotowoltaika

Zajmujemy się montażem ogniw fotowoltaicznych na halach stalowych, służymy również fachowym doradztwem w tej materii. Prowadzimy zarówno dostosowanie konstrukcji hali do montażu paneli, jak i montaż ogniw i całej instalacji.

Fotowoltaika

Montujemy hale w całej Polsce !

Własna baza transportowa umożliwia nam stawianie konstrukcji stalowych na terenie całego kraju. W razie potrzeby bez problemu przetransportujemy wszystkie elementy hali, maszyny budowlane i ekipy monterskie na miejsce prac na dowolnym obszarze Polski.

Budowa Hal

Certyfikowany Producent

Naszym Klientom zawsze gwarantujemy najwyższą jakość zastosowanych materiałów i prac wykonywanych na każdym etapie, a wysoki standard naszych usług potwierdzają międzynarodowe: certyfikaty Znak Jakości CE oraz Certyfikat TÜV Rheinland.

Certyfikaty

Sprawujemy kontrolę nad całym procesem budowy !

Firma Stalmach działa w pełni samodzielnie – nie jesteśmy zależni od podwykonawców, dzięki czemu kontrolujemy każdy etap prowadzonych prac i możemy zagwarantować ich najwyższą jakość. To także pozwala nam na terminową realizację projektów: dysponujemy szeroką kadrą doświadczonych specjalistów z różnych dziedzin, własną halą spawalniczą i ciężkim sprzętem, a więc wszystkim, co jest niezbędne do podjęcia prac na każdym etapie budowy konstrukcji stalowych.

Zaufaj doświadczonym specjalistom w dziedzinie budowy hal stalowych.

Własny Transport

Posiadamy własne ciężarówki dostarczającą konstrukcję jak i maszyny pomiędzy budowami.

Ciężki Sprzęt

Posiadamy własny specjalistyczny sprzęt potrzebny do realizacji nawet największych hal

Doświadczone Brygady

Posiadamy 6 wyspecjalizowanych brygad monterskich gotowych do realizacji zleceń!

15 lat doświadczenia

Od wielu lat z sukcesami realizujemy projekty w Polsce!

Hale Magazynowe

Hale Produkcyjne

Hale Inwentarskie

Hale Logistyczne

Chłodnie

Konstrukcje Stalowe

Inne obiekty

Typy hal wykonywanych w Ostrowie Wielkopolskim przez firmę Stalmach

Posiadając wieloletnie doświadczenie w kompleksowej realizacji projektów hal stalowych jesteśmy w stanie zbudować każdy typ hali zależnie od potrzeb Klienta.

W naszej ofercie znajdują się m.in. obiekty magazynowe, przemysłowe, inwentarskie czy logistyczne, a także chłodnie oraz inne konstrukcje stalowe (garaże, wiaty, kontenery).

Wszystkie typy hal są budowane zgodnie z najwyższymi standardami, dzięki czemu są nowoczesne, trwałe i bezpieczne, zapewniając bezproblemowe użytkowanie.

Szukasz wsparcia? porady? dodatkowych informacji?

Skontaktuj się z naszymi doradcami

Leszek Macherzyński

Doradca Techniczno-Handlowy

Marek Machowski

Doradca Techniczno-Handlowy

Klienci, Partnerzy o Nas:

Dziękujemy za zaufanie!

“Wszystkie prace wykonane przez w/w firmę nie budzą zastrzeżeń, odznaczają się wysoką jakością i terminowością! Prace wykonywane są z zachowaniem wszystkich wymogów technologicznych oraz zgodnie z sztuką budowlaną.”

Firma Tomar – Maszyny Budowlane

„Z pełną odpowiedzialnością polecamy firmę Pana Marka Machowskiego jako solidnego partnera inwestycyjnego, charakteryzującego się przy tym bogatym doświadczeniem, rzetelnością i sumiennością.”

Stanisław Rembisz – właściciel firmy Kobex

“Współpraca z firmą Stalmach układała się prawidłowo i z całą pewnością możemy polecić ją jako solidne przedsiębiorstwo, które gwarantuje wysoką jakość wykonywanych robót budowlanych.”

Przemysław Banaszak – właściciel firmy FTB