logo

Hale Stalowe, Konstrukcje Stalowe – Producent Dolny Śląsk / Wrocław.

zobacz cały film

Budujemy i Produkujemy Hale Stalowe na Dolnym Śląsku,

 

Stalmach to firma specjalizująca się w projektowaniu, produkcji i budowie hal stalowych o zróżnicowanym przeznaczeniu na obszarze Dolnego Śląska oraz w miastach takich jak Wrocław, Wałbrzych, Legnica, Jelenia Góra, Lubin, Głogów, Świdnica, Bolesławiec, Oleśnica, Oława, Dzierżoniów, Świebodzice, Zgorzelec, Kłodzko, Polkowice, Trzebnica i Milicz.

Nasza firma oferuje kompleksową obsługę na każdym etapie realizacji, począwszy od projektu, a skończywszy na montażu hali. Dzięki posiadanej hali do spawania, zaawansowanemu sprzętowi oraz doświadczonej kadrze specjalistów z różnych dziedzin, jesteśmy w stanie świadczyć usługi niezależnie od zewnętrznych podwykonawców.

Dążymy do zapewnienia naszym klientom najwyższej jakości produktów i usług, dostosowanych do ich indywidualnych potrzeb i oczekiwań.

 

 

Solidna konstrukcja współpracy

Naszym mottem jest solidność i stosujemy się do niego na każdym etapie, gwarantując rzetelne, precyzyjne i terminowe wykonanie wszystkich zleconych prac.

O nas

Nasze przykładowe realizacje

Produkujemy Konstrukcje Stalowe – Dolny Śląsk,

 

Nasza firma specjalizuje się w produkcji konstrukcji stalowych hal, które są oznaczone certyfikatem CE – niezbędnym do odbioru konstrukcji stalowych zgodnie z polskimi normami. Nasze produkty spełniają najwyższe standardy jakości i bezpieczeństwa.

Dostarczamy nasze konstrukcje stalowe do największych miast Dolnego Śląska, takich jak Wrocław, Wałbrzych, Legnica, Jelenia Góra, Lubin, Głogów, Świdnica, Bolesławiec, Oleśnica, Oława, Dzierżoniów oraz inne. Dzięki naszej solidnej pracy i doświadczeniu gwarantujemy naszym klientom nie tylko wysoką jakość produktów, ale także terminową realizację zleceń.

W naszej ofercie znajdują się hale stalowe o różnym przeznaczeniu, m.in. produkcyjne, logistyczne, magazynowe czy rolnicze.

Realizujemy każdy projekt – od niewielkiej wiaty po złożony zespół budynków o dużej powierzchni.

Zobacz wszystkie nasze realizacje

Realizacje

Zalety współpracy z nami

Projektujemy

Dysponujemy własnym biurem projektowym, które sprawuje kontrolę nad całym procesem realizacji zlecenia. Nasi specjaliści dbają, by projekt architektoniczno-budowlany hali był ściśle dostosowany do potrzeb Klienta, nowoczesny i bezpieczny.

Projekt

Produkujemy

Dzięki własnej hali do spawania z nowoczesnym oprogramowaniem wszystkie elementy konstrukcyjne hali jesteśmy w stanie wykonać samodzielnie. Dbamy o najwyższą precyzję wykonywanych prac, dzięki czemu nasze realizacje są trwałe i niezawodne.

Produkcja

Montujemy

Sześć wyspecjalizowanych brygad monterskich i własny park maszynowy umożliwiają nam terminowe wykonywanie zleceń. Wszystkie prace montażowe prowadzone są zgodnie z najwyższymi standardami przez wykwalifikowanych specjalistów o odpowiednich uprawnieniach.

Montaż

Fotowoltaika

Zajmujemy się montażem ogniw fotowoltaicznych na halach stalowych, służymy również fachowym doradztwem w tej materii. Prowadzimy zarówno dostosowanie konstrukcji hali do montażu paneli, jak i montaż ogniw i całej instalacji.

Fotowoltaika

Montujemy hale w całej Polsce !

Własna baza transportowa umożliwia nam stawianie konstrukcji stalowych na terenie całego kraju. W razie potrzeby bez problemu przetransportujemy wszystkie elementy hali, maszyny budowlane i ekipy monterskie na miejsce prac na dowolnym obszarze Polski.

Budowa Hal

Certyfikowany Producent

Naszym Klientom zawsze gwarantujemy najwyższą jakość zastosowanych materiałów i prac wykonywanych na każdym etapie, a wysoki standard naszych usług potwierdzają międzynarodowe: certyfikaty Znak Jakości CE oraz Certyfikat TÜV Rheinland.

Certyfikaty

Sprawujemy kontrolę nad całym procesem budowy !

Firma Stalmach działa w pełni samodzielnie – nie jesteśmy zależni od podwykonawców, dzięki czemu kontrolujemy każdy etap prowadzonych prac i możemy zagwarantować ich najwyższą jakość. To także pozwala nam na terminową realizację projektów: dysponujemy szeroką kadrą doświadczonych specjalistów z różnych dziedzin, własną halą spawalniczą i ciężkim sprzętem, a więc wszystkim, co jest niezbędne do podjęcia prac na każdym etapie budowy konstrukcji stalowych.

Zaufaj doświadczonym specjalistom w dziedzinie budowy hal stalowych.

Własny Transport

Posiadamy własne ciężarówki dostarczającą konstrukcję jak i maszyny pomiędzy budowami.

Ciężki Sprzęt

Posiadamy własny specjalistyczny sprzęt potrzebny do realizacji nawet największych hal

Doświadczone Brygady

Posiadamy 6 wyspecjalizowanych brygad monterskich gotowych do realizacji zleceń!

15 lat doświadczenia

Od wielu lat z sukcesami realizujemy projekty w Polsce!

Hale Magazynowe

Hale Produkcyjne

Hale Inwentarskie

Hale Logistyczne

Chłodnie

Konstrukcje Stalowe

Inne obiekty

Typy hal wykonywanych na Dolnym Śląsku przez firmę Stalmach

Posiadając wieloletnie doświadczenie w kompleksowej realizacji projektów hal stalowych jesteśmy w stanie zbudować każdy typ hali zależnie od potrzeb Klienta.

W naszej ofercie znajdują się m.in. obiekty magazynowe, przemysłowe, inwentarskie czy logistyczne, a także chłodnie oraz inne konstrukcje stalowe (garaże, wiaty, kontenery).

Wszystkie typy hal są budowane zgodnie z najwyższymi standardami, dzięki czemu są nowoczesne, trwałe i bezpieczne, zapewniając bezproblemowe użytkowanie.

Szukasz wsparcia? porady? dodatkowych informacji?

Skontaktuj się z naszymi doradcami

Leszek Macherzyński

Doradca Techniczno-Handlowy

Marek Machowski

Doradca Techniczno-Handlowy

Klienci, Partnerzy o Nas:

Dziękujemy za zaufanie!

“Wszystkie prace wykonane przez w/w firmę nie budzą zastrzeżeń, odznaczają się wysoką jakością i terminowością! Prace wykonywane są z zachowaniem wszystkich wymogów technologicznych oraz zgodnie z sztuką budowlaną.”

Firma Tomar – Maszyny Budowlane

„Z pełną odpowiedzialnością polecamy firmę Pana Marka Machowskiego jako solidnego partnera inwestycyjnego, charakteryzującego się przy tym bogatym doświadczeniem, rzetelnością i sumiennością.”

Stanisław Rembisz – właściciel firmy Kobex

“Współpraca z firmą Stalmach układała się prawidłowo i z całą pewnością możemy polecić ją jako solidne przedsiębiorstwo, które gwarantuje wysoką jakość wykonywanych robót budowlanych.”

Przemysław Banaszak – właściciel firmy FTB