logo

Hale Produkcyjne

Ergonomizacja pracy podstawą

projektu hali produkcyjnej

Ważnym elementem naszej oferty są stalowe hale przemysłowe. Posiadając wieloletnie doświadczenie w budowie hal stalowych jesteśmy w stanie zaoferować Państwu powierzchnie przemysłowe i produkcyjne precyzyjnie dostosowane do specyfiki danej branży i potrzeb konkretnego inwestora. Budujemy zarówno pojedyncze obiekty stalowe o charakterze przemysłowym, jak i rozległe kompleksy produkcyjne.

Przemyślane od początku!

 

Każdorazowo podstawą naszej pracy przy wznoszeniu hali przemysłowej jest przemyślany, szczegółowy projekt, uwzględniający charakter planowanej produkcji, zapotrzebowanie na powierzchnię produkcyjną i możliwość implementacji konkretnych rozwiązań technologicznych, ale też inne czynniki, np. warunki terenowe, w jakich budowana będzie hala, kształt działki czy otaczająca ją infrastruktura.

Naszym celem jest umożliwienie sprawnego prowadzenia procesów produkcyjnych oraz efektywnej logistyki w zakresie wymaganym przez inwestora, z możliwością łatwej rozbudowy powierzchni hali. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaoferować rozwiązania szyte na miarę, precyzyjnie spełniające wszystkie potrzeby danej firmy.

Bezpieczna hala produkcyjna

 

Wykonujemy stalowe hale przemysłowe o dowolnej kubaturze, wykorzystując optymalne rozwiązania architektoniczne w zakresie np. budowy dachu hali, oświetlenia czy sposobu montażu bram i drzwi. Nasze budynki stalowe o przeznaczeniu produkcyjnym mogą pomieścić urządzenia produkcyjne o dużych rozmiarach i rozbudowane parki maszynowe, przy zachowaniu właściwych, bezpiecznych i odpowiednio rozlokowanych ciągów komunikacyjnych dla pojazdów oraz osób poruszających się pieszo.

Oferujemy produkcję hal przemysłowych o wzmocnionej konstrukcji nośnej dla bezpiecznego prowadzenia procesów technologicznych, wymagających wykorzystania urządzeń i maszyn, generujących dodatkowe obciążenia statyczne i dynamiczne (np. wyciągarki, żurawie warsztatowe, suwnice pomostowe). W projekcie każdorazowo uwzględniamy m.in. warunki pracy w hali oraz bezpieczeństwo zarówno ludzi, jak i maszyn (m.in. w zakresie planowania dróg ewakuacyjnych czy systemów przeciwpożarowych).

Stawiamy na jakość.

Dzięki wykorzystaniu najwyższej jakości materiałów oraz doświadczonemu zespołowi specjalistów i inżynierów nasze hale przemysłowe spełniają wszystkie normy bezpieczeństwa oraz umożliwiają prowadzenie procesów produkcyjnych również w obrębie szczególnie wymagających branż czy działów gospodarki, jak np. produkcja spożywcza lub farmaceutyczna.

Oferujemy budowę hal przemysłowych o podwyższonej dźwiękoszczelności i zapewniamy odpowiednią izolację akustyczną, co ma duże znaczenie w przypadku produkcji o dużym natężeniu hałasu, np. produkcja maszynowa. Zależnie od zapotrzebowania, oferujemy projekt i wykonanie stalowych hal przemysłowych o przeznaczeniu stricte produkcyjnym lub budynki łączące powierzchnie produkcyjne z biurowymi, mamy też możliwość wykonania cichych pomieszczeń biurowych ulokowanych na hali produkcyjnej.

Nowoczesne hale produkcyjne i przemysłowe

 

Oferowane przez nas hale produkcyjne i przemysłowe to:

  • Precyzyjna adaptacja obiektu do specyfiki prowadzonej działalności
  • Możliwość łatwej rozbudowy i dostosowania do zmieniających się potrzeb przedsiębiorstwa
  • Solidna i wytrzymała konstrukcja nośna, umożliwiająca bezpieczny montaż i wykorzystanie dodatkowych urządzeń systemów i produkcyjnych
  • Optymalne dla rodzaju działalności parametry termoizolacyjne budynku, a także dostosowanie poziomu naświetlenia, wilgotności i izolacji akustycznej
  • Nowoczesne systemy ochrony przeciwpożarowe hali produkcyjnej
  • Bezpieczeństwo procesów produkcyjnych, maszyn i ludzi dzięki zastosowaniu najwyższej jakości materiałów i wyśrubowanych standardów montażu obiektu
  • Możliwość optymalnego rozplanowania przestrzeni wewnątrz budynku dzięki dużym rozpiętościom hal z ograniczoną ilością wsporników
  • Niezbędne zaplecze sanitarne i socjalne oraz powierzchnie biurowo-administracyjne
  • Optymalne rozmieszczenie drzwi i bram dla zapewnienia płynnego przepływu towarów, maszyn i ludzi

Doświadczony producent hal przemysłowych

 

Będąc doświadczonym producentem hal stalowych o ugruntowanej pozycji na rynku, możemy zaoferować Państwu budowę stalowych hal produkcyjnych w bardzo konkurencyjnych cenach.

Posiadamy własne biuro projektowe, wykwalifikowaną kadrę specjalistów (w tym pięć w pełni wyposażonych brygad montażowych), własną halę do spawania z nowoczesnym sprzętem i specjalistyczne maszyny budowlane (w tym ładowarki teleskopowe, podnośniki nożycowe i przyssawki do montażu płyt warstwowych oraz blach trapezowych), dzięki czemu ograniczamy koszty związane z wykorzystaniem firm zewnętrznych podczas budowy hali. Z kolei wykorzystanie zaawansowanych programów komputerowych w procesach projektowania hal przemysłowych umożliwia nam optymalne zużycie blachy, bez generowania niepotrzebnych kosztów materiałowych dla inwestora.

Oferowane przez nas stalowe hale przemysłowe posiadają zabezpieczenie antykorozyjne, zapewniające im doskonałą odporność na działanie szkodliwych czynników atmosferycznych. To budynki nie tylko wytrzymałe i pełni funkcjonalne, ale również estetyczne, ze względu na możliwość wykonania dowolnej elewacji w szerokiej gamie kolorystycznej. Dbamy o optymalizację parametrów inwestycji pod kątem bezpieczeństwa dla środowiska, dzięki czemu nasze hale stalowe o przeznaczeniu przemysłowym są także ekologiczne, co dla wielu inwestorów ma coraz większe znaczenie.

Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą z nami, zapraszamy do kontaktu

Stalmach Marek Machowski
E-mail: biuro@stalmach.com.pl
Telefon: +48 62 722 79 02

Od czego zacząć, przy budowie hali?

Zabezpieczenie antykorozyjne konstrukcji? rodzaje bram przemysłowych? role i zadania kierownika budowy? na te oraz wiele innych pytań znajdziesz odpowiedź na naszej stronie!

Sprawdź nasz poradnik inwestora

Poradnik Inwestora

Energia na twoje hali!

W naszej ofercie znajduje się montaż paneli fotowoltaicznych na dachu hali. Własna farma fotowoltaiczna to znaczne oszczędności w utrzymaniu obiektu, a także własne źródło ekologicznej energii.

Sprawdź naszą ofertę.

Fotowoltaika

Klienci, Partnerzy o Nas:

Dziękujemy za zaufanie!

“Wszystkie prace wykonane przez w/w firmę nie budzą zastrzeżeń, odznaczają się wysoką jakością i terminowością! Prace wykonywane są z zachowaniem wszystkich wymogów technologicznych oraz zgodnie z sztuką budowlaną.”

Firma Tomar – Maszyny Budowlane

„Z pełną odpowiedzialnością polecamy firmę Pana Marka Machowskiego jako solidnego partnera inwestycyjnego, charakteryzującego się przy tym bogatym doświadczeniem, rzetelnością i sumiennością.”

Stanisław Rembisz – właściciel firmy Kobex

“Współpraca z firmą Stalmach układała się prawidłowo i z całą pewnością możemy polecić ją jako solidne przedsiębiorstwo, które gwarantuje wysoką jakość wykonywanych robót budowlanych.”

Przemysław Banaszak – właściciel firmy FTB