logo

Konstrukcje Stalowe

Solidna podstawa

dla Twojej konstruckji

Konstrukcje stalowe nie ograniczają się tylko do hal logistycznych czy magazynowych, choć to właśnie hale są najczęściej budowanym typem takich konstrukcji. Termin ten obejmuje jednak znacznie więcej obiektów o różnym przeznaczeniu, dzięki czemu znajdują zastosowanie w bardzo wielu gałęziach przemysłu i gospodarki.

Produkujemy nie tylko hale stalowe

 

Firma Stalmach jest w stanie kompleksowo realizować różne rodzaje konstrukcji stalowych. Jesteśmy certyfikowaną firmą specjalizującą się w budowie hal stalowych o różnym przeznaczeniu, jednak nasza oferta nie ogranicza się do budynków tego typu.

Realizujemy również zlecenia dotyczące budowy m.in. kontenerów stalowych, wiat czy silosów, a każdy obiekt wykonany jest z najwyższą starannością. Posiadając wieloletnie doświadczenie w branży możemy precyzyjnie dostosować projekt do potrzeb Klienta, stosując przy tym nowoczesne rozwiązania architektoniczne, budowlane i materiałowe.

 

Podstawowe typy konstrukcji stalowych, jakie realizujemy, to:

Kontenery stalowe, biurowe

 

– kompaktowe budynki o różnym przeznaczeniu – przede wszystkim biurowym, ale również handlowym czy usługowym. Kontenery mają też zastosowanie jako zaplecza sanitarne, mobilne laboratoria, stróżówki czy wartownie.

Produkowane przez nas kontenery mogą mieć praktycznie dowolne rozmiary i dostosowane projektu parametry, np. rodzaj drzwi i okien, instalacje elektryczne i oświetleniowe, stopień izolacyjności ścian.

Regały wysokiego składowania

 

– solidne i stabilne konstrukcje stalowe, ułatwiające optymalne wykorzystanie przestrzeni na hali magazynowej czy produkcyjnej oraz dostosowane do specyfiki danego procesu składowania materiałów.

Wykonane z najwyższej jakości materiałów i montowane z najwyższą starannością i precyzją, wytrzymują znaczne obciążenie, zapewniając bezpieczeństwo zarówno magazynowanym towarom, jak i pracownikom obiektu.

Wiaty, zadaszenia stalowe, garaże

 

– bardzo uniwersalne, lekkie konstrukcje stalowe mające wiele zastosowań (m.in. zadaszenia na bele w rolnictwie lub do suszenia drewna, wiaty śmietnikowe, zadaszenia na materiały sypkie lub organiczne, wiaty magazynowe).

Ich zaletą jest krótki czas montażu, możliwość dowolnego dostosowania wymiarów wiaty, a w razie potrzeby – prosty demontaż i możliwość przeniesienia konstrukcji w inne miejsce.

Barierki, odboje zabezpieczające

 

– na zlecenie wykonujemy drobne konstrukcje stalowe, w tym odbojnice o różnym zastosowaniu (m.in. odbojnice przemysłowe, barierki techniczne i komunikacyjne) i rozmiarach.

Oferujemy szeroki wybór kształtów, w tym odboje słupowe, narożne i liniowe, kątowe, regałowe oraz wózkowe.

Podkonstrukcje stalowe 

 

– w naszej ofercie znajdują się również podkonstrukcje przeznaczone np. pod budowę rurociągów czy linii produkcyjnych.

Każdy projekt realizujemy indywidualnie w oparciu o projekt Klienta, bądź przy współpracy z Klientem, zapewniając pełną personalizację konstrukcji.

Zapraszamy do współpracy

 

Stalmach sprawnie i terminowo realizuje wszystkie typy konstrukcji stalowych.

Możemy to Państwu zagwarantować, ponieważ posiadamy szeroki zespół specjalistów z różnych dziedzin, własną halę do spawania z nowoczesnym oprogramowaniem oraz park maszyn ciężkich do montażu konstrukcji (m.in. podnośniki nożycowe, specjalistyczne przyssawki do montażu płyt warstwowych i blach trapezowych).

Dzięki temu jesteśmy całkowicie niezależni od podwykonawców i sprawujemy kontrolę nad całością procesu budowy konstrukcji stalowych – od projektu, poprzez produkcję wszystkich elementów aż po montaż.

Samodzielna realizacja każdego zlecenia to również nasza gwarancja jakości, ponieważ wszystkie prace wykonujemy z najwyższą precyzją i starannością, stosując przy tym wysokiej klasy, trwałe i odporne materiały. Drobiazgowa kontrola jakości na każdym etapie procesu sprawia, że nasze konstrukcje są bezpieczne i stabilne, gwarantując długotrwałe i bezawaryjne użytkowanie konstrukcji.

Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą z nami, zapraszamy do kontaktu

Stalmach Marek Machowski
E-mail: biuro@stalmach.com.pl
Telefon: +48 62 722 79 02

Od czego zacząć, przy budowie hali?

Zabezpieczenie antykorozyjne konstrukcji? rodzaje bram przemysłowych? role i zadania kierownika budowy? na te oraz wiele innych pytań znajdziesz odpowiedź na naszej stronie!

Sprawdź nasz poradnik inwestora

Poradnik Inwestora

Energia na twoje hali!

W naszej ofercie znajduje się montaż paneli fotowoltaicznych na dachu hali. Własna farma fotowoltaiczna to znaczne oszczędności w utrzymaniu obiektu, a także własne źródło ekologicznej energii.

Sprawdź naszą ofertę.

Fotowoltaika

Klienci, Partnerzy o Nas:

Dziękujemy za zaufanie!

“Wszystkie prace wykonane przez w/w firmę nie budzą zastrzeżeń, odznaczają się wysoką jakością i terminowością! Prace wykonywane są z zachowaniem wszystkich wymogów technologicznych oraz zgodnie z sztuką budowlaną.”

Firma Tomar – Maszyny Budowlane

„Z pełną odpowiedzialnością polecamy firmę Pana Marka Machowskiego jako solidnego partnera inwestycyjnego, charakteryzującego się przy tym bogatym doświadczeniem, rzetelnością i sumiennością.”

Stanisław Rembisz – właściciel firmy Kobex

“Współpraca z firmą Stalmach układała się prawidłowo i z całą pewnością możemy polecić ją jako solidne przedsiębiorstwo, które gwarantuje wysoką jakość wykonywanych robót budowlanych.”

Przemysław Banaszak – właściciel firmy FTB