logo

Budowa hal stalowych

Budowa Hal Stalowych

Kompleksowa produkcja hal stalowych od A do Z

Indywidualne podejście

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży możemy zaoferować indywidualne podejście i kompleksowe rozwiązania w zakresie budowy hal stalowych – „szyte na miarę” dla każdego z naszych Klientów.

Współpraca dla wymagających

Naszym znakiem rozpoznawczym jest solidność i odpowiedzialność, dzięki czemu w pełni angażujemy się w każdy projekt.

Klientom oferujemy kompleksową obsługę w zakresie projektowania i budowy najwyższej jakości hal stalowych o różnym przeznaczeniu, wsparcie i opiekę na każdym etapie prac oraz pełną satysfakcję z naszych usług.

Inwestycje obsługujemy kompleksowo: od przygotowania dedykowanego projektu, przez produkcję i dostarczenie wszystkich materiałów, po wykonawstwo „pod klucz”.

Współpracujemy zarówno z firmami, jak i z Klientami indywidualnymi.

Cechy naszych realizowanych hal

Przemyślane rozwiązania

Bogate doświadczenie pozwala nam stosować indywidualnie dobrane narzędzia dla osiągnięcia najlepszego efektu w optymalnej cenie. Każdy projekt traktujemy wyjątkowo, precyzyjnie dostosowując wykorzystywane rozwiązania do przeznaczenia obiektu oraz oczekiwań Klienta.

Ergonomia projektu

Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom w zakresie projektowania i budowy hal oraz wykorzystywaniu nowoczesnych materiałów nasze obiekty są wysoce ergonomiczne – nie tylko pod względem kosztów produkcji, ale i późniejszego użytkowania.

Nowoczesny Design

Projektowane i budowane przez naszą firmę hale stalowe są nie tylko trwałe i funkcjonalne, ale również cechują się wysokimi walorami estetycznymi. Harmonijne współistnienie z otaczającą przestrzenią lub ekstrawagancka różnorodność – nowoczesne rozwiązania w zakresie designu umożliwiają osiągnięcie każdego efektu.

Inwestycja na lata

Nasze hale stalowe cechuje wysoka trwałość i odporność na działanie szkodliwych czynników – zarówno zewnętrznych, jak i związanych z użytkowaniem hali. Materiały o najlepszych parametrach jakościowych oraz precyzja ich montażu to gwarancja, że nasze obiekty są inwestycją na lata.

Projektujemy

Własne biuro projektowe oraz zespół wykwalifikowanych architektów umożliwia nam precyzyjne dostosowanie projektu hali do potrzeb Klienta. Uwzględniamy nie tylko planowane przeznaczenie obiektu oraz wymagania Inwestora, ale również wymagania przestrzenne i otaczającą infrastrukturę.

Projektowanie

Produkujemy

Dysponujemy własną, doskonale wyposażoną halą produkcyjną z wysokiej klasy nowoczesnym parkiem maszynowym, dzięki czemu możemy zaoferować pełen wachlarz rozwiązań w zakresie ergonomicznej produkcji hal stalowych o różnorodnych zastosowaniach.

Produkcja

Montujemy

Wiemy, jak ważna jest optymalizacja czasu pracy podczas montażu hali stalowej – by maksymalnie go wykorzystać, prace montażowe prowadzą nasze własne ekipy specjalistów, wykorzystując będący w naszym posiadaniu specjalistyczny sprzęt.

Montaż

Energia na twoje hali!

W naszej ofercie znajduje się montaż paneli fotowoltaicznych na dachu hali. Własna farma fotowoltaiczna to znaczne oszczędności w utrzymaniu obiektu, a także własne źródło ekologicznej energii.

Sprawdź naszą ofertę.

Fotowoltaika

Klienci, Partnerzy o Nas:

Dziękujemy za zaufanie!

“Wszystkie prace wykonane przez w/w firmę nie budzą zastrzeżeń, odznaczają się wysoką jakością i terminowością! Prace wykonywane są z zachowaniem wszystkich wymogów technologicznych oraz zgodnie z sztuką budowlaną.”

Firma Tomar – Maszyny Budowlane

„Z pełną odpowiedzialnością polecamy firmę Pana Marka Machowskiego jako solidnego partnera inwestycyjnego, charakteryzującego się przy tym bogatym doświadczeniem, rzetelnością i sumiennością.”

Stanisław Rembisz – właściciel firmy Kobex

“Współpraca z firmą Stalmach układała się prawidłowo i z całą pewnością możemy polecić ją jako solidne przedsiębiorstwo, które gwarantuje wysoką jakość wykonywanych robót budowlanych.”

Przemysław Banaszak – właściciel firmy FTB