logo

Projektujemy.

Projektowanie Hal Stalowych.

Wszystko zaczyna się od projektu.

Nasze biuro projektowe tworzy nowoczesne, funkcjonalne i komfortowe w użytkowaniu konstrukcje stalowe o różnym przeznaczeniu i wielkości – zależnie od oczekiwań Klienta. Dbamy też o wysoką estetykę każdego projektu, wykorzystując innowacyjne rozwiązania architektoniczne.

Biuro projektowe sprawuje również kontrolę nad każdym etapem prac konstrukcyjnych i montażowych, dbając bezpieczeństwo i terminową realizację projektu.

Zaawansowane projekty

Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych rozwiązań konstrukcyjnych, technologicznych i architektonicznych jesteśmy w stanie realizować duże projekty o wysokim stopniu złożoności. Najwyższej klasy wyposażenie hali do spawania, nowoczesne oprogramowanie i wykwalifikowana kadra specjalistów z różnych dziedzin umożliwia nam precyzyjne wykonywanie każdego zlecenia zgodnie z zamówieniem.

Poznaj zalety naszych hal

Ekonomia

Optymalne wykorzystanie stali bez generowania strat materiałowych pozwala nam zaoferować doskonały stosunek jakości do ceny.

Personalizacja

Tworzymy konstrukcje w pełni dostosowane do potrzeb Klienta – zarówno pod kątem rozmiarów, jak i zastosowanych technologii.

Funkcjonalność

Dobrze przemyślany projekt i staranne wykonanie to gwarancja komfortowej, ekonomicznej i bezawaryjnej eksploatacji.

Precyzja

Zastosowanie zaawansowanego oprogramowania komputerowego i staranność wykonania prac na każdym etapie to gwarancja precyzji każdego elementu.

Estetyka

Nowoczesny design elewacji i całej konstrukcji zapewnia wysoką estetykę hali, która tworzy spójną całość z otaczającą ją infrastrukturą.

Mobilność

Budowa hali z prefabrykatów to prosty i szybki montaż, a konstrukcję można zależnie od potrzeb łatwo przenieść w inne miejsce.

Elastyczność

Nasze konstrukcje stalowe zapewniają szerokie możliwości rozbudowy, przebudowy i aranżacji wewnętrznych przestrzeni.

Szeroki wybór

Oferujemy szeroki wybór nowoczesnych rozwiązań technologicznych, pokryć dachowych oraz estetycznych elewacji.

Wytrzymałość

Najwyższej jakości materiały i procesy zabezpieczające zapewniają wysoką odporność hal stalowych na szkodliwe działanie czynników atmosferycznych.

Wizualizacje.

Masz wątpliwości co do poszczególnych aspektów projektu? Chcesz się upewnić, że zastosowane rozwiązania spełnią swoje funkcje?

Przygotujemy dla Ciebie wizualizację konstrukcji, dzięki której będziesz mógł jeszcze przed rozpoczęciem prac przekonać się, czy projekt spełnia wszystkie Twoje oczekiwania.

Wybór odpowiedniej konstrukcji jest ważny!

 

Jeśli planujesz budowę hali stalowej, poszukujesz nowoczesnych rozwiązań lub chcesz poznać aktualnie stosowane rozwiązania technologiczne, zapraszamy do naszego poradnika, gdzie znajdziesz wszystkie niezbędne informacje.

Sprawdź więcej pozycji w naszym poradniku

Poradnik Inwestora

Sprawdź pozostałe etapy

 

Solidność jest kluczową wartością naszej firmy, obecną na każdym etapie i w każdym obszarze współpracy z Inwestorem.

Zobacz kolejne etapy współpracy z nami!

Budujemy hale w całej Polsce!

 

Własne brygady, sprzęt oraz transport, pozwalają nam z sukcesem realizować obiekty w całym kraju!

Realizacje