logo

Hale Logistyczne

Projekt dostosowany do potrzeb

logistycznych

Ważnym elementem funkcjonowania i rozwoju wielu gałęzi gospodarki są hale logistyczne i centra przeładunkowe. Takie budynki muszą spełniać szereg kryteriów m.in. jeśli chodzi o powierzchnię, przepustowość i dostęp, a do tego każda firma ma własną specyfikę pracy i określone wymagania. Wychodząc naprzeciw tym potrzebom, nasza firma oferuje Państwu budowę stalowych hal logistycznych o dowolnym rozmiarze i charakterze, dostosowując projekt precyzyjnie do potrzeb inwestora.

Doświadczenie zdobywane latami

 

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w tworzeniu hal o przeznaczeniu logistycznym, dlatego jesteśmy w stanie zaproponować Państwu szeroki wachlarz praktycznych rozwiązań architektonicznych i konstrukcyjnych, optymalizujących procesy załadunkowe lub przeładunkowe. Mamy świadomość, że kluczem do sprawnego funkcjonowania hal o charakterze logistycznym czy przeładunkowym jest możliwość przeprowadzania zaplanowanych procesów w możliwie najkrótszym czasie, i osiągnięcie tego celu stanowi dla nas punkt wyjścia przy realizacji każdego projektu.

Własne biuro projektowe

 

Nasz stalowe hale logistyczne budujemy na podstawie spersonalizowanych projektów, które uwzględniają m.in.

  • zapotrzebowanie na powierzchnię magazynową,
  • rozmieszczenie poszczególnych stref użytkowych,
  • optymalnie rozplanowaną powierzchnię komunikacyjną dla transportu wewnętrznego
  • wielkość i rozmieszczenie stref wyładunku i załadunku towarów.

Posiadamy własne biuro projektowe, dzięki czemu nasze projekty każdorazowo obejmują analizę potrzeb danej firmy i przeprowadzanych w niej procesów oraz potencjału rozwojowego, by optymalnie dostosować budowaną halę do potrzeb inwestora nie tylko teraz, ale również w przyszłości

Niezawodna hala logistyczna

Oferowane przez naszą firmę hale logistyczne zapewniają maksymalne wykorzystanie dostępnej powierzchni dzięki niewielkiej liczbie słupów pośrednich oraz odpowiedniemu doborowi wysokości i rozpiętości budynku. Umożliwiamy płynny i wydajny przepływ towarów, stosując nowoczesne rozwiązania w zakresie automatyki budynku, ogromną wagę przywiązując także do najwyższych standardów bezpieczeństwa. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaoferować kompleksowe rozwiązania w zakresie przestrzeni logistycznych, cechujące się niezawodnością, jakością i wytrzymałością.

Stalowe hale logistyczne wznoszone są na bazie solidnych konstrukcji, które zapewniają bezpieczeństwo i odpowiednie warunki przechowywanym towarom oraz flocie transportowej, z możliwością łatwej rozbudowy o kolejne moduły. M.in. to właśnie ta elastyczność pod względem dostosowania obiektu do bieżących i przyszłych potrzeb przedsiębiorstwa stanowi istotny wyróżnik stalowych hal logistycznych na tle innych budynków, w tym murowanych. Nie bez znaczenia jest również fakt, że utrzymanie stalowych hal logistycznych jest znacznie tańsze, niż utrzymanie takich samych powierzchniowo hal murowanych.

Szybki czas budowy hali 

 

Hale logistyczne ze stali jesteśmy w stanie wznosić przez cały rok, niezależnie od warunków pogodowych. Własne ekipy monterskie, maszyny oraz transport, pozwalają nam swobodnie budować hale w każdym zakątku Polski.

W transporcie, spedycji i wielu innych branżach, w których zastosowanie mają hale logistyczne i centra przeładunkowe, jednym z kluczowych parametrów jest czas. Nasz firma posiada własne brygady monterskie, specjalistyczny sprzęt oraz halę do spawania z nowoczesnym wyposażeniem, dzięki czemu jesteśmy w stanie realizować projekty w optymalnym tempie, bez konieczności oczekiwania na dostępność maszyn czy fachowców i związanych z tym potencjalnych opóźnień.

Nasza oferta obejmuje nie tylko projektowanie i budowę stalowych hal logistycznych i transportowych, ale również wszystkie procesy, które składają się na kompletny, gotów do odbioru projekt.

Na życzenie montujemy okna, drzwi, rampy i bramy (w tym bramy automatyczne z czujnikiem ruchu), oświetlenie hali (główne oraz awaryjne czy ewakuacyjne) oraz systemy przeciwpożarowe i wentylacyjne, zapewniające hali logistycznej odpowiedni przepływ powietrza. Rozmieszczamy również odbojniki, które minimalizują ryzyko uszkodzenia hali transportowej w warunkach wzmożonego ruchu samochodowego.

Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą z nami, zapraszamy do kontaktu

Stalmach Marek Machowski
E-mail: biuro@stalmach.com.pl
Telefon: +48 62 722 79 02

Od czego zacząć, przy budowie hali?

Zabezpieczenie antykorozyjne konstrukcji? rodzaje bram przemysłowych? role i zadania kierownika budowy? na te oraz wiele innych pytań znajdziesz odpowiedź na naszej stronie!

Sprawdź nasz poradnik inwestora

Poradnik Inwestora

Energia na twoje hali!

W naszej ofercie znajduje się montaż paneli fotowoltaicznych na dachu hali. Własna farma fotowoltaiczna to znaczne oszczędności w utrzymaniu obiektu, a także własne źródło ekologicznej energii.

Sprawdź naszą ofertę.

Fotowoltaika

Klienci, Partnerzy o Nas:

Dziękujemy za zaufanie!

“Wszystkie prace wykonane przez w/w firmę nie budzą zastrzeżeń, odznaczają się wysoką jakością i terminowością! Prace wykonywane są z zachowaniem wszystkich wymogów technologicznych oraz zgodnie z sztuką budowlaną.”

Firma Tomar – Maszyny Budowlane

„Z pełną odpowiedzialnością polecamy firmę Pana Marka Machowskiego jako solidnego partnera inwestycyjnego, charakteryzującego się przy tym bogatym doświadczeniem, rzetelnością i sumiennością.”

Stanisław Rembisz – właściciel firmy Kobex

“Współpraca z firmą Stalmach układała się prawidłowo i z całą pewnością możemy polecić ją jako solidne przedsiębiorstwo, które gwarantuje wysoką jakość wykonywanych robót budowlanych.”

Przemysław Banaszak – właściciel firmy FTB