logo

Poznaj nas

Solidna konstrukcja współpracy

Solidne podejście do pracy to nasz znak rozpoznawczy. W każdy projekt angażujemy się na 100% – niezależnie od tego, czy budujemy niewielką wiatę na maszyny, czy potężny kompleks hal przemysłowych.

Specjalizujemy się w budowie hal o zróżnicowanych cechach konstrukcyjnych, architektonicznych i technologicznych.

Inwestycje obsługujemy kompleksowo: od przygotowania dedykowanego projektu, przez produkcję i dostarczenie wszystkich materiałów, po wykonawstwo „pod klucz”.

Współpracujemy zarówno z firmami, jak i z Klientami indywidualnymi.

Produkowane konstrukcje stalowe są w pełni dopasowane do przeznaczenia hali i wymagań Klienta oraz spełniają obowiązujące normy i standardy. Duży nacisk kładziemy na ekonomiczne wykorzystanie stali, pamiętając przy tym o bezpieczeństwie konstrukcji i komforcie użytkowania. Pozwala to zaoferować najlepszy stosunek jakości do ceny.

Uzyskane certyfikaty, pozwalają nam być wiarygodnym i rzetelnym partnerem biznesowym.

Certyfikaty

Ponad 10-lat w branży.

Doświadczenie zdobyte przy setkach różnorodnych projektów sprawia, że możemy efektywnie i kompleksowo realizować zlecenia na każdą skalę.

Każdego roku staramy się być coraz lepsi jak i coraz bardziej budować relacje wewnątrz firmy.

Co dotychczas u nas się działo? Sprawdź w galerii!

Galeria

Stalmach w liczbach:

0

Powierzchnia zmontowanych hal

0

Ciężkich maszyn

0

Pracowników

0

Kilometrów w ciągu roku

0

Wyprodukowanych ton stali

0

Zadowolonych klientów

Unikalne cechy firmy Stalmach

Doświadczony zespół
Naszym atutem jest zespół doświadczonych specjalistów, którzy doskonale znają specyfikę branży budowlanej. Dzięki temu możemy sprawować całościową kontrolę nad przebiegiem prac na każdym etapie, optymalizując zarówno czas powstawania hali stalowej, jak i wykorzystanie materiałów.
Wsparcie na każdym etapie
Możesz liczyć na fachowe wsparcie naszych pracowników na każdym etapie powstawania inwestycji – od planowania i projektowania, poprzez budowę hali, aż po prace wykończeniowe.
Elastyczna oferta
Klientom proponujemy szeroki wachlarz indywidualnych rozwiązań, dostosowanych zarówno do planowanego przeznaczenia obiektu, jak i oczekiwań Inwestora oraz budżetu. Bierzemy pod uwagę różnorodne parametry, by zastosowane rozwiązania precyzyjnie spełniały oczekiwania Klienta.
Własne brygady monterskie
Dysponujemy pięcioma doświadczonymi brygadami monterskimi, dzięki czemu jesteśmy w stanie skutecznie optymalizować czas budowy hal stalowych. Nie musząc oczekiwać na dostępność fachowców, znacznie przyspieszamy czas budowy obiektu, zachowując najwyższe standardy pracy.
Rozbudowane zaplecze techniczne
Wiemy, że czas to pieniądz, dlatego dokładamy starań, by jak najefektywniej wykorzystywać nasze zaplecze techniczne. Szybkie tempo prac zapewnia nam własna, nowocześnie wyposażona hala do spawania oraz specjalistyczny sprzęt do produkcji i montażu konstrukcji stalowych.
Certyfikowana produkcja
Jakość i bezpieczeństwo prowadzonych przez nas prac potwierdzają międzynarodowe certyfikaty – Znak Jakości CE oraz Certyfikat TÜV Rheinland. Spełniając wygórowane standardy, potwierdzone tymi certyfikatami, mamy pewność, że dostarczamy naszym Klientom usługi na najwyższym poziomie.
Kompleksowa obsługa
Klientom oferujemy kompleksową obsługę inwestycji na każdym etapie – od przygotowania projektu, poprzez produkcję prefabrykatów, montaż oraz pace wykończeniowe. Na każdym etapie świadczymy również fachowe poradnictwo i wsparcie naszych specjalistów.
Sportowy charakter firmy
Nasi pracownicy tworzą zgrany zespół nie tylko w pracy, ale i w sporcie, osiągając kolejne sukcesy w barwach OCR Stalmach Team. Doceniamy wytrwałość i zaangażowanie, dlatego wspieramy je na każdym polu – również sponsorując polskich sportowców.

Wspieramy Sport