logo

Hale Magazynowe

Funkcjonalne i przemyślane

hale stalowe magazynowe

Wykonywane przez nas stalowe hale magazynowe to rozwiązania doskonale przemyślane i w pełni funkcjonalne, a podczas planowania i prac konstrukcyjnych zawsze bierzemy pod uwagę nie tylko trwałość i ekonomiczny aspekt inwestycji, ale również wygodę i komfort użytkowania budynku.

Wykwalifikowany zespół specjalistów

 

Oferujemy Państwu kompleksowy zakres usług w zakresie projektowania i budowy stalowych hal magazynowych o dowolnym rozmiarze i przeznaczeniu.

 

Wykonujemy zarówno niewielkie budynki magazynowe, jak i wielkopowierzchniowe hale jedno- lub wielonawowe, mogące posiadać dach jedno- lub dwuspadowy o zróżnicowanym kącie nachylenia.

Dzięki wykwalifikowanemu zespołowi specjalistów, bogatemu zapleczu sprzętowemu oraz wykorzystaniu własnej, nowoczesnej hali do spawania wyposażonej w specjalistyczne maszyny i oprogramowanie, jesteśmy w stanie zrealizować dowolny projekt, również o wysokim poziomie skomplikowania i w trudnych warunkach terenowych.

 

Unikalne Materiały

 

Dzięki zastosowaniu wysokiej klasy materiałów nasze hale magazynowe są trwałe i solidne, a optymalne wykorzystanie stali w procesie produkcyjnym daje nam możliwość zachowania doskonałego stosunku ceny do jakości.

Tworzone przez nas nowoczesne, wielkopowierzchniowe konstrukcje magazynowe w pełni dostosowujemy do rodzaju przechowywanych towarów oraz do specyfiki pracy na terenie obiektu. Każdorazowo tworzymy indywidualne, spersonalizowane projekty hal magazynowych uwzględniające m.in.

  • bieżące i przyszłe potrzeby inwestora
  • specyficzne zapotrzebowania magazynowe w danej gałęzi gospodarki czy sektorze biznesu
  • efektywne zagospodarowanie zarówno przestrzeni wewnętrznej hali, jak i działki na której zostanie wzniesiona
  • dobór składowania i magazynowania produktów.

Optymalizacja konstrukcji hali

 

Ważnym aspektem budowy hali stalowej o charakterze magazynowym jest odpowiednia optymalizacja konstrukcji nośnej, co pozwala obiektowi efektywnie i bezpiecznie spełniać przeznaczone mu funkcje. Istotne jest również zapewnienie właściwego zabezpieczenia przeciwpożarowego oraz warunków oświetleniowych i cieplno-wilgotnościowych dla zachowania optymalnych warunków przechowywania towarów oraz komfortu pracy osób, obsługujących zachodzące w hali procesy.

Jesteśmy w stanie zaprojektować i wykonać zarówno obiekty magazynowe niskiego, jak i wysokiego (wielokondygnacyjnego) składowania, zapewniając optymalne wykorzystanie powierzchni magazynowej danego budynku. Stosujemy odpowiednie rozwiązania konstrukcyjne, dostosowane do planowanej technologii składowania w budynku, m.in. z przeznaczeniem pod regały składowania statycznego i dynamicznego oraz regały na środkach transportowych

.

Hale idealnie dostosowane dla Ciebie

Nasze stalowe hale magazynowe dostosowujemy do charakteru przechowywanych obiektów (surowce, półprodukty i materiały różnego rodzaju, maszyny, płody rolne itd.) stosując zawsze odpowiednie parametry materiałów, opatrzonych odpowiednimi atestami i certyfikatami, oraz najwyższe standardy podczas wykonywania prac. Ma to szczególne znaczenie w przypadku hal magazynowych przeznaczonych np. dla przemysłu spożywczego czy kosmetycznego, które mają specyficzne wymagania odnośnie procesów produkcyjnych oraz warunków przechowywania towarów.

Mając świadomość dynamicznie zmieniającego się zapotrzebowania na powierzchnię magazynową, wykonujemy projekty naszych hal w taki sposób, by umożliwić inwestorowi łatwą i bezproblemową rozbudowę.

Sprawdź czemu nasze projekty są tak wyjątkowe

Projektowanie

Solidne i trwałe hale

 

W naszej ofercie znajduje się wiele rodzajów obudów stalowych konstrukcji magazynowych, z których każda posiada zabezpieczenie antykorozyjne, znacznie przedłużające trwałość budynku. Podczas projektowania bierzemy pod uwagę zarówno aspekt ekonomiczny, ale również walory estetyczne inwestycji. Wykonywane przez nas obudowy są nie tylko solidne i trwałe, ale również efektowne, dzięki czemu możemy dostosować wygląd hali magazynowej do specyfiki otoczenia bądź zapewnić jej niepowtarzalny, indywidualny charakter. Oczywiście obudowy mogą zostać przez nas wykonane w dowolnej kolorystyce, zgodnie z preferencjami inwestora.

Zależnie od przeznaczenia danej hali magazynowej, na etapie planowania przygotowujemy projekt hali tak, aby dało się ją wykorzystywać w najbardziej optymalny sposób. Nasze hale stalowe o charakterze magazynowym są w pełni przystosowane do wykorzystywania jako centra logistyczne, hurtownie, sortownie czy przechowalnie. Wykorzystujemy precyzyjnie dostosowane rozwiązania architektoniczne, dzięki czemu każdy projekt ściśle odpowiada potrzebom danej firmy i branży.

Zaufaj nam

i skorzystaj z naszej oferty!

Zakres prac obejmuje nie tylko projektowanie i wykonanie hali stalowej – na życzenie możemy również wykonać pełną stolarkę do dowolnego obiektu o przeznaczeniu magazynowym, obejmującą montaż drzwi, okien i bram. W naszej ofercie znajduje się również m.in. montaż systemów oświetleniowych oraz prace instalacyjne, dzięki czemu możemy Państwu zaoferować wykonanie dowolnej hali magazynowej z odbiorem „pod klucz”.

Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą z nami, zapraszamy do kontaktu

Stalmach Marek Machowski
E-mail: biuro@stalmach.com.pl
Telefon: +48 62 722 79 02

Od czego zacząć, przy budowie hali?

Zabezpieczenie antykorozyjne konstrukcji? rodzaje bram przemysłowych? role i zadania kierownika budowy? na te oraz wiele innych pytań znajdziesz odpowiedź na naszej stronie!

Sprawdź nasz poradnik inwestora

Poradnik Inwestora

Energia na twoje hali!

W naszej ofercie znajduje się montaż paneli fotowoltaicznych na dachu hali. Własna farma fotowoltaiczna to znaczne oszczędności w utrzymaniu obiektu, a także własne źródło ekologicznej energii.

Sprawdź naszą ofertę.

Fotowoltaika

Klienci, Partnerzy o Nas:

Dziękujemy za zaufanie!

“Wszystkie prace wykonane przez w/w firmę nie budzą zastrzeżeń, odznaczają się wysoką jakością i terminowością! Prace wykonywane są z zachowaniem wszystkich wymogów technologicznych oraz zgodnie z sztuką budowlaną.”

Firma Tomar – Maszyny Budowlane

„Z pełną odpowiedzialnością polecamy firmę Pana Marka Machowskiego jako solidnego partnera inwestycyjnego, charakteryzującego się przy tym bogatym doświadczeniem, rzetelnością i sumiennością.”

Stanisław Rembisz – właściciel firmy Kobex

“Współpraca z firmą Stalmach układała się prawidłowo i z całą pewnością możemy polecić ją jako solidne przedsiębiorstwo, które gwarantuje wysoką jakość wykonywanych robót budowlanych.”

Przemysław Banaszak – właściciel firmy FTB