logo

Aktualności

07.05.2021

Nowa Strona – poznaj jej zalety!

Planujesz
budowę hali?

Formularz

Zobacz nasze
realizacje!

Realizacje

Potrzeba zmian!

 

Z przyjemnością prezentujemy Państwu nową, bardziej funkcjonalną stronę internetową. To nie tylko zmieniona szata graficzna, ale przede wszystkim ulepszona struktura, dzięki której dostęp do informacji, usługach, realizacji jest szybszy i pełniejszy.

Mamy nadzieję, że nowa strona spotka się z Państwa pozytywnym odbiorem i spełni Państwa oczekiwania.

Zmiana, była wymuszona przede wszystkim wyłączenie wsparcia w sieci silnika Adobe Flash Player, na którym oparta była nasza wcześniejsza strona!

 

Responsywna

 

Nasza strona jest responsywna czyli dostosowana do przeglądania jej na najpopularniejszych urządzeniach mobilnych ( telefon, tablet ).

Mamy świadomość, że z biegiem lat i rozwojem technologii to właśnie strona internetowa stała się wizytówką firmy, dlatego staramy się by nasz pierwszy kontakt z Państwem nawet online był doskonały.

Zobacz co zmieniliśmy na naszej nowej stronie!

 

Nowa strona umożliwia nam w przejrzystszy oraz ciekawszy pomysł przedstawić naszym Klientom jak i Partnerom możliwości jakie idą w parze w współpracy z firmą Stalmach!

Sprawdź podstawowe cechy które wyróżniają naszą stronę z poprzednikiem!

 

1. Poradnik Inwestora

Miejsce w którym pragniemy ułatwić Państwu proces realizacji budowy hali.

Możliwość wyboru artykułów wg kategorii, doskonałe artykuły oraz przejrzystość treści to tylko kilka z wielu zalet naszego poradnika.

Pragniemy stworzyć miejsce z którego dowiesz się wielu informacji które nie zawsze są jasne.

2. Realizacje Stalmach

Najważniejsza i najczęściej oglądana zakładka na naszej stronie, dlatego jest również dla nas tak ważna!

Na nowej stronie, pomimo mapy realizacji na której można w przejrzysty sposób zobaczyć wszystkie wykonane przez nas inwestycję, dodaliśmy również możliwość sortowania naszych hal wg kategorii.

Jest to duże ułatwienie dla tych którzy szukają inwestycji np. w branży rolnej.

 

3. Rodzaje hal stalowych jakie wykonujemy

Zakładka, która była schowana, a aktualnie jest widoczna na pierwszym planie!

Hale magazynowe, logistyczne, rolnicze to tylko przykład kilku najważniejszych typów obiektów które firma Stalmach z sukcesami realizuje. Przeczytaj więcej informacji o działach które Cię interesują!

 

4. Wycena hali stalowej

Jeszcze bardziej rozbudowany i przyjemny w obsłudze formularz wyceny hali, który umożliwia nam dodanie projektu jak i szkicu do wyceny!