Aktualności

25.04.2024

Praca – Kierownik Techniczno-Handlowy

Planujesz
budowę hali?

Formularz

Zobacz nasze
realizacje!

Realizacje

Rozwijamy się!

W związku z dynamicznym rozwojem, poszukujemy kandydatów na stanowisko – Monter Konstrukcji Stalowych.

Wymagania:

• wykształcenie techniczne,

• znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office),

• znajomość programów typu CAD będzie dodatkowym atutem,

• doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem,

• umiejętność analizy umów handlowych, prowadzenia negocjacji i ofertowania produktów,

• szybkie przyswajanie nowej wiedzy i umiejętności,

• dyspozycyjność,

• komunikatywność i zdolności interpersonalne,

• wysoka kultura osobista,

• umiejętność organizacji pracy własnej, samodzielność w realizacji powierzonych zadań,

• znajomość branży budowlanej (konstrukcje stalowe),

• prawo jazdy kategorii B.

Zakres obowiązków:

• Przygotowywanie ofert i zapytań handlowych,

• Komunikacja i umiejętność pracy zespołowej,

• Podtrzymywanie długofalowej relacji z klientami,

• Nawiązywanie i podtrzymywanie relacji handlowych z klientami, firmami wykonawczymi, generalnymi wykonawcami, podwykonawcami,

• Godne reprezentowanie firmy na rynku,

• Obsługa inwestycji do jej zakończenia

Oferujemy:

• Stabilną pracę w przedsiębiorstwie o ugruntowanej pozycji rynkowej,

• Dużą samodzielność w realizacji zadań,

• Atrakcyjne wynagrodzenie / podstawa + system premiowy,

• Możliwości rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych,

• Wszelkie narzędzia, urządzenia niezbędne do powierzonych zadań.

Miejsce pracy: Wolenice (pow. krotoszyński) + delegacje cała Polska.

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesyłania aplikacji na adres:

biuro@stalmach.com.pl bądź bezpośrednio w siedzibie naszej firmy w Wolenicach 10, 63-708 Rozdrażew.