logo

Budowa Pasażu Handlowego 66x70x12m i 47x16x12m

Słubice, woj. Lubuskie

  • Galeria
  • Mapa

TYP HALI:

Pasaż Handlowy

WYMIARY:

Kompleks dwóch budynków

Szer. Dł. Wys – 67 x 70 x 12 m

Szer. Dł. Wys – 47 x 16 x 12 m

POWIERZCHNIA OBIEKTU:

Powierzchnia budynku – 2807 + 752 m2

LOKALIZACJA:

Słubice woj. Lubuskie

Budowa Pasażu Handlowego

Budowa pasażu handlowego w Słubicach rozpoczęła się na przełomie roku 2021/2022. Nasze zadanie obejmowało kompleksową produkcję oraz montaż konstrukcji stalowej dla nowej galerii handlowej.

Galeria składa się z dwóch budynków o wymiarach 67 x 70 x 12 m oraz 47 x 16 x 12 m.

Nasza firma zadbała o odpowiednie zabezpieczenia konstrukcji stalowej pod względem przeciwpożarowym (PPOŻ), zapewniając spełnienie wszystkich warunków niezbędnych do odbioru budynku.

Dzięki naszej profesjonalnej pracy oraz dbałości o najwyższe standardy jakości, możemy zagwarantować solidność i bezpieczeństwo wykonanej konstrukcji.

Budowa pasażu budowlanego w Słubicach to kolejny przykład naszego doświadczenia i zaangażowania w kompleksowe realizacje budowlane.

Zadania Stalmach:

 

Zadania które musieliśmy wykonać w ramach zlecenie:

  • Produkcja konstrukcji stalowej
  • Kompleksowy montaż konstrukcji stalowej na inwestycji

 

Galeria:

Klienci, Partnerzy o Nas:

Dziękujemy za zaufanie!

“Wszystkie prace wykonane przez w/w firmę nie budzą zastrzeżeń, odznaczają się wysoką jakością i terminowością! Prace wykonywane są z zachowaniem wszystkich wymogów technologicznych oraz zgodnie z sztuką budowlaną.”

Firma Tomar – Maszyny Budowlane

„Z pełną odpowiedzialnością polecamy firmę Pana Marka Machowskiego jako solidnego partnera inwestycyjnego, charakteryzującego się przy tym bogatym doświadczeniem, rzetelnością i sumiennością.”

Stanisław Rembisz – właściciel firmy Kobex

“Współpraca z firmą Stalmach układała się prawidłowo i z całą pewnością możemy polecić ją jako solidne przedsiębiorstwo, które gwarantuje wysoką jakość wykonywanych robót budowlanych.”

Przemysław Banaszak – właściciel firmy FTB