logo

Dwie Hale Magazynowe 100x30x7m i 150x20x8m

Jarocin woj. Wielkopolskie

  • Galeria
  • Mapa

TYP HALI:

Hale magazynowe.

WYMIARY:

Szer. Dł. Wys –

100 x 30 x 7 m 

150 x 20 x 8 m

POWIERZCHNIA OBIEKTU:

Powierzchnia budynku –

3 000 m2

3 000 m2

LOKALIZACJA:

Jarocin woj. Wielkopolskie

Opis realizacji:

Budowa realizowana dla firmy FTB Przemysław Banaszak

Hale o wymiarach 100x30x70m oraz 150x20x8m zostały specjalnie zaprojektowane i wykonane z myślą o efektywnym magazynowaniu produktów suchych.

Nasza firma była odpowiedzialna za pełny zakres działań, począwszy od projektu, przez produkcję konstrukcji, aż po kompleksowy montaż obudowy hali.

Hale magazynowe zostały specjalnie zaprojektowane z myślą o przechowywaniu produktów suchych, aby zapewnić optymalne warunki magazynowania. Jednak to, co wyróżnia nasze rozwiązanie, to zastosowanie podwójnej warstwy izolacji.

Wykorzystanie zarówno pustaka, jak i płyty warstwowej, stanowi innowacyjną metodę zapewniającą nie tylko izolację termiczną, ale również doskonałą ochronę przed wilgocią i innymi czynnikami zewnętrznymi. Dzięki temu inwestor ma pewność, że jego produkty są bezpieczne i zachowują swoją jakość przez cały czas przechowywania.

 

Zadania Stalmach:

 

Zadania które musieliśmy wykonać w ramach zlecenie:

  • Projekt konstrukcji stalowej
  • Produkcja konstrukcji stalowej
  • Montaż obudowy hali z płyty warstwowej
  • Montaż bram garażowych
  • Montaż obróbek blacharskich

 

Dziękujemy za zaufanie:

Dziękujemy za zaufanie  firmie FTB 

„Współpraca z firmą Stalmach układała się prawidłowo i z całą pewnością możemy polecić ją jako solidne przedsiębiorstwo, które gwarantuje wysoką jakość wykonywanych robót budowlanych.”

Przemysław Banaszak – właściciel firmy FTB

Czytaj referencje

 

Film z realizacji:

Dziękujemy za możliwość realizacji filmowej!

Galeria:

Klienci, Partnerzy o Nas:

Dziękujemy za zaufanie!

“Wszystkie prace wykonane przez w/w firmę nie budzą zastrzeżeń, odznaczają się wysoką jakością i terminowością! Prace wykonywane są z zachowaniem wszystkich wymogów technologicznych oraz zgodnie z sztuką budowlaną.”

Firma Tomar – Maszyny Budowlane

„Z pełną odpowiedzialnością polecamy firmę Pana Marka Machowskiego jako solidnego partnera inwestycyjnego, charakteryzującego się przy tym bogatym doświadczeniem, rzetelnością i sumiennością.”

Stanisław Rembisz – właściciel firmy Kobex

“Współpraca z firmą Stalmach układała się prawidłowo i z całą pewnością możemy polecić ją jako solidne przedsiębiorstwo, które gwarantuje wysoką jakość wykonywanych robót budowlanych.”

Przemysław Banaszak – właściciel firmy FTB