logo

Hala Produkcyjna 30x14x7m

Tułowice woj. Opolskie

  • Galeria
  • Mapa

TYP HALI:

Hala produkcyjna wraz z częścią magazynową

WYMIARY:

Szer. Dł. Wys – 30 x 14 x 7 m 

POWIERZCHNIA OBIEKTU:

Powierzchnia budynku –420 m2

LOKALIZACJA:

Tułowice woj. Opolskie

Zakończyliśmy budowe Hali, o wymiarach 14x30x7 w Tułowicach w województwie Opolskim. Hala o przeznaczeniu produkcyjnym połączona specjalnym łącznikiem wraz z częścią magazynową. Nasza firma wykonała kompleksowo projekt wraz z produkcją oraz kompletnym montażem obudowy. Konstrukcja hali zostałą oparta na słupach wykonanych z IPE270 a wraz z ryglami, stężeniami oraz płatwiami dachowymi tworzy kompletną, solidna budowlę.
Warstwa ocynku, zastosowana do ochrony stali użytej na konstrukcji, uchroni budynek przed korozją oraz zniszczeniami mechanicznymi.
Płyta warstwowa o wypełnieniu z pianki poliuretanowej o strukturze zamkniętokomórkowej i grubości 120mm, pozwoli utrzymać ciepłą temperaturę – zimą, natomiast latem uchroni przed nagrzaniem budynku z zewnątrz.

Zadania Stalmach:

 

Zadania które musieliśmy wykonać w ramach zlecenie:

  • Projekt konstrukcji hali,
  • Produkcje konstrukcji stalowej,
  • Montaż konstrukcji stalowej,
  • Kompleksowa obudowa hali,
  • System odwodnienia wody.

Galeria:

Klienci, Partnerzy o Nas:

Dziękujemy za zaufanie!

“Wszystkie prace wykonane przez w/w firmę nie budzą zastrzeżeń, odznaczają się wysoką jakością i terminowością! Prace wykonywane są z zachowaniem wszystkich wymogów technologicznych oraz zgodnie z sztuką budowlaną.”

Firma Tomar – Maszyny Budowlane

„Z pełną odpowiedzialnością polecamy firmę Pana Marka Machowskiego jako solidnego partnera inwestycyjnego, charakteryzującego się przy tym bogatym doświadczeniem, rzetelnością i sumiennością.”

Stanisław Rembisz – właściciel firmy Kobex

“Współpraca z firmą Stalmach układała się prawidłowo i z całą pewnością możemy polecić ją jako solidne przedsiębiorstwo, które gwarantuje wysoką jakość wykonywanych robót budowlanych.”

Przemysław Banaszak – właściciel firmy FTB