logo

Budowa Garażu na łódkę 7,5x4x3,5

Włocławek woj. Kujawsko-Pomorskie

  • Galeria
  • Mapa

TYP HALI:

Budowa garażu na łódkę.

WYMIARY:

Szer. Dł. Wys – 7,5 x 4 x 3,5 m

POWIERZCHNIA OBIEKTU:

Powierzchnia budynku – 30 m2

LOKALIZACJA:

Włocławek woj. Kujawsko-Pomorskie

Opis realizacji:

 

listopadzie 2019 wykonaliśmy zlecenie polegające na produkcji konstrukcji stalowej hali dostosowanej do przechowywania łodzi.

Dostosowany garaż o powierzchni 30m2 komfortowo pomieści przyczepkę wraz z łódką.  Na życzenie inwestora dorobiliśmy dodatkowe rygle ścienne do konstrukcji budynki, którę w przyszłości mogą zotać wykorzystane do montażu dodatkowych elementów organizacyjnych takich jak sznury, koła ratunkowe i inne.

Do pokrycia powierzchni dachu i ścian, zastosowaliśmy płyty warstwowe o grubości rdzenia 80mm produkcji Balex Metal. Kolor płyt obornickich RAL 9010.
Stal wykorzystana do produkcji konstrukcji garażu, została zabezpieczona przed korozją poprzez nałożenie warstwy cynku. Powłoka ta doskonale ochroni stal przez wiele lat nie wymagając przy tym żadnej konserwacji.

Budynek i jego konstrukcja została przystosowana do montażu bramy.

 

Zadania Stalmach:

 

Zadania które musieliśmy wykonać w ramach zlecenie:

  • Produkcję konstrukcji stalowej
  • Montaż konstrukcji budynku
  • Montaż obudowy budynku
  • Wykonanie oraz montaż obróbek blacharskich garażu.

Galeria:

Klienci, Partnerzy o Nas:

Dziękujemy za zaufanie!

“Wszystkie prace wykonane przez w/w firmę nie budzą zastrzeżeń, odznaczają się wysoką jakością i terminowością! Prace wykonywane są z zachowaniem wszystkich wymogów technologicznych oraz zgodnie z sztuką budowlaną.”

Firma Tomar – Maszyny Budowlane

„Z pełną odpowiedzialnością polecamy firmę Pana Marka Machowskiego jako solidnego partnera inwestycyjnego, charakteryzującego się przy tym bogatym doświadczeniem, rzetelnością i sumiennością.”

Stanisław Rembisz – właściciel firmy Kobex

“Współpraca z firmą Stalmach układała się prawidłowo i z całą pewnością możemy polecić ją jako solidne przedsiębiorstwo, które gwarantuje wysoką jakość wykonywanych robót budowlanych.”

Przemysław Banaszak – właściciel firmy FTB