logo

Hala Stalowa 90x44x9m

Świdnica woj. Dolnośląskie

  • Galeria
  • Mapa

TYP HALI:

Hala stalowa

WYMIARY:

Szer. Dł. Wys – 90 x 44 x 9 m 

POWIERZCHNIA OBIEKTU:

Powierzchnia budynku –3 960 m2

LOKALIZACJA:

Świdnica woj. Dolnośląskie

Opis realizacji:

 

listopadzie 2019 wykonaliśmy zlecenie polegające na zamontowaniu profilów zimnogiętych typu „Z” wraz z blachami konstrukcyjnymi T50 na całej powierzchni dachu hali.
Własny specjalistyczny sprzęt tj. ładowarki teleskopowe oraz podnośniki nożycowe pozwoliły nam w krótkim czasie przykryć powiechnię ponad 3 000 m2 dachu.
Poszycie i izolacja dachu zostało wykonane z specjalnej membrany dachowej PCV położonej na warstwie płyt izolacyjnych PIR charakteryzującej się doskonałymi właściwościami przenikania ciepła.
Inwestor do pokrycia hali, zdecydował się na standardowy kolor membrany RAL 9010.
Konstrukcja dachu wykonana z masywnych wiązarów dachowych o rozpiętości 40m, umożliwiaja wykorzystanie pełnej powierchni hali, bez konieczności stawiania dodatkowych słupów konstrukcyjnych.

Zadania Stalmach:

 

Zadania które musieliśmy wykonać w ramach zlecenie:

  • Montaż profilów zimnogiętych typu „Z”,
  • Montaż blach konstrykcyjnych T50.

Galeria:

Klienci, Partnerzy o Nas:

Dziękujemy za zaufanie!

“Wszystkie prace wykonane przez w/w firmę nie budzą zastrzeżeń, odznaczają się wysoką jakością i terminowością! Prace wykonywane są z zachowaniem wszystkich wymogów technologicznych oraz zgodnie z sztuką budowlaną.”

Firma Tomar – Maszyny Budowlane

„Z pełną odpowiedzialnością polecamy firmę Pana Marka Machowskiego jako solidnego partnera inwestycyjnego, charakteryzującego się przy tym bogatym doświadczeniem, rzetelnością i sumiennością.”

Stanisław Rembisz – właściciel firmy Kobex

“Współpraca z firmą Stalmach układała się prawidłowo i z całą pewnością możemy polecić ją jako solidne przedsiębiorstwo, które gwarantuje wysoką jakość wykonywanych robót budowlanych.”

Przemysław Banaszak – właściciel firmy FTB