logo

Pokrycie Wiaty 42x13m

Wałbrzych woj. Dolnośląskie

  • Galeria
  • Mapa

TYP HALI:

Pokrycie konstrukcji wiaty stalowej, blachą trapezową.

WYMIARY:

Szer. Dł. Wys – 42 x 13 m 

POWIERZCHNIA OBIEKTU:

Powierzchnia budynku –546 m2

LOKALIZACJA:

Wałbrzych woj. Dolnośląskie

Opis realizacji:

 

styczniu 2020r. mieliśmy przyjemność realizować zlecenie polegające na pokryciu konstrukcji wiaty stalowej, blachą trapezową.
Montaż pokrycia był o tyle trudny, iż wykonywany na wysokości ponad 8 metrów, który wymagał od nas zastosowania specjalnych siatek asekuracyjnych.
Dzięki wykorzystaniu naszej ładowarki teleskopowej wraz z wynajętym podnośnikiem nożycowym, prace przebiegły w sposób komfortowy i bezpieczny.
Wiata ma za zadanie umożliwić swobodny załadunek towaru do ciężarówek, podczas nie sprzyjających warunków atmosferycznych.

Zadania Stalmach:

 

Zadania które musieliśmy wykonać w ramach zlecenie:

  • Montaż blachy trapezowej T65, RAL 9006
  • Montaż obróbek blacharskich
  • Montaż systemy odprowadzenia wody.

Galeria:

Klienci, Partnerzy o Nas:

Dziękujemy za zaufanie!

“Wszystkie prace wykonane przez w/w firmę nie budzą zastrzeżeń, odznaczają się wysoką jakością i terminowością! Prace wykonywane są z zachowaniem wszystkich wymogów technologicznych oraz zgodnie z sztuką budowlaną.”

Firma Tomar – Maszyny Budowlane

„Z pełną odpowiedzialnością polecamy firmę Pana Marka Machowskiego jako solidnego partnera inwestycyjnego, charakteryzującego się przy tym bogatym doświadczeniem, rzetelnością i sumiennością.”

Stanisław Rembisz – właściciel firmy Kobex

“Współpraca z firmą Stalmach układała się prawidłowo i z całą pewnością możemy polecić ją jako solidne przedsiębiorstwo, które gwarantuje wysoką jakość wykonywanych robót budowlanych.”

Przemysław Banaszak – właściciel firmy FTB