logo

Przechowalnia warzyw 20x30x8m

Żerków woj. Wielkopolskie

  • Galeria
  • Mapa

TYP HALI:

Hala Magazynowa do przechowywania płodów rolnych.

WYMIARY:

Szer. Dł. Wys – 20 x 30 x 8 m

POWIERZCHNIA OBIEKTU:

Powierzchnia budynku – 600 m2

LOKALIZACJA:

Żerków woj. Wielkopolskie

Opis realizacji:

 

W roku 2020 wykonaliśmy zlecenie polegające na zaprojektowaniu, wyprodukowaniu oraz kompleksowej budowie hali magazynowej dla płodów rolnych w Żerkowie woj. Wielkopolskie.

Budynek został dostosowany poprzez zastosowanie odpowiedniej izolacji do komfortowego składowania owoców i warzyw, latem jak i zima.
Hala wzbogacona o dodatkową wiatę, umożliwiająca składowanie skrzynio-palet przed budynkiem. Projekt pozwoli na rozwój gospodarstwa i znaczącą przyspieszy modernizację całego otoczenia. Poszycie dachu jak i ścian wykonaliśmy z płyt warstwowych w kolorze srebrnym, RAL 9006, dodatkowe elementy takie jak rynny, obróbki blacharskie RAL7016.

Brama z wysokim prowadzeniu umożliwia szybki załadunek jak i rozładunek towaru, nie kolidując przy tym z pojazdami wysokiego składowania.

Zadania Stalmach:

 

Zadania które musieliśmy wykonać w ramach zlecenie:

  • Projekt konstrukcji dachu
  • Produkcję i montaż konstrukcji kratownicowej
  • Montaż płyt warstwowych
  • Montaż obróbek blacharskich
  • Montaż systemu rynnowego

Galeria:

Klienci, Partnerzy o Nas:

Dziękujemy za zaufanie!

“Wszystkie prace wykonane przez w/w firmę nie budzą zastrzeżeń, odznaczają się wysoką jakością i terminowością! Prace wykonywane są z zachowaniem wszystkich wymogów technologicznych oraz zgodnie z sztuką budowlaną.”

Firma Tomar – Maszyny Budowlane

„Z pełną odpowiedzialnością polecamy firmę Pana Marka Machowskiego jako solidnego partnera inwestycyjnego, charakteryzującego się przy tym bogatym doświadczeniem, rzetelnością i sumiennością.”

Stanisław Rembisz – właściciel firmy Kobex

“Współpraca z firmą Stalmach układała się prawidłowo i z całą pewnością możemy polecić ją jako solidne przedsiębiorstwo, które gwarantuje wysoką jakość wykonywanych robót budowlanych.”

Przemysław Banaszak – właściciel firmy FTB