logo

Przechowalnia warzyw 78x24x11m

Płaczkowo woj. Wielkopolskie

  • Galeria
  • Mapa

TYP HALI:

Przechowalnia płodów rolnych, przechowalnia warzyw.

WYMIARY:

Szer. Dł. Wys – 78 x 24 x 11 m 

POWIERZCHNIA OBIEKTU:

Powierzchnia budynku – 1 872 m2

LOKALIZACJA:

Płaczkowo woj. Wielkopolskie

Opis realizacji:

 

W latach 2015 / 2016, mieliśmy przyjemność budowy hali przeznaczonej do przechowywania płodów rolnych m.in.: cebuli, ziemniaków, buraków itp. Budynek o wymiarach 78x24x11 w Płaczkowie w województwie Wielkopolskim.

Dzięki przemyślanej konstrukcji jak i rozmieszczeniu poszczególnych jej elementów, hala pozwala na jej jakościowe oraz ergonomiczne wykorzystanie.

Odpowiednio zastosowane słupy konstrukcji pozwoliły na rozpiętość 24m hali, bez stosowania dodatkowych słópów wewnętrznych. Obiekt został podzielony na 2 strefy, produkcyjną oraz załadunkową.

Wysoka na 11m wieża hali umożliwia szybkie oraz komfotowe załadowanie pojazdów transportowych. Warstwa ocynku, zastosowana do ochrony stali użytej na konstrukcji, uchroni budynek przed korozją oraz zniszczeniami mechanicznymi.

Płyta warstwowa o wypełnieniu z pianki poliuretanowej o strukturze zamkniętokomórkowej i grubości 120mm, pozwoli utrzymać ciepłą temperaturę – zimą, natomiast latem uchroni przed nagrzaniem budynku z zewnątrz.

Zadania Stalmach:

 

Zadania które musieliśmy wykonać w ramach zlecenie:

  • Projekt konstrukcji hali,
  • Produkcje konstrukcji stalowej,
  • Montaż konstrukcji stalowej,
  • Kompleksowa obudowa hali,
  • System odwodnienia wody
  • Montaż bram oraz świetlików dachowych.

Film z realizacji:

Dziękujemy inwestorowi za zaufanie oraz możliwość realizacji filmowej.

Galeria:

Klienci, Partnerzy o Nas:

Dziękujemy za zaufanie!

“Wszystkie prace wykonane przez w/w firmę nie budzą zastrzeżeń, odznaczają się wysoką jakością i terminowością! Prace wykonywane są z zachowaniem wszystkich wymogów technologicznych oraz zgodnie z sztuką budowlaną.”

Firma Tomar – Maszyny Budowlane

„Z pełną odpowiedzialnością polecamy firmę Pana Marka Machowskiego jako solidnego partnera inwestycyjnego, charakteryzującego się przy tym bogatym doświadczeniem, rzetelnością i sumiennością.”

Stanisław Rembisz – właściciel firmy Kobex

“Współpraca z firmą Stalmach układała się prawidłowo i z całą pewnością możemy polecić ją jako solidne przedsiębiorstwo, które gwarantuje wysoką jakość wykonywanych robót budowlanych.”

Przemysław Banaszak – właściciel firmy FTB