logo

Hala Warsztatowa 24x13x7m

Jarocin, Wielkopolska

  • Galeria
  • Mapa

TYP HALI:

Hala Warsztatowa.

WYMIARY:

Szer. Dł. Wys – 24 x 13 x 7m

POWIERZCHNIA OBIEKTU:

Powierzchnia budynku – 312 m2

LOKALIZACJA:

Jarocin woj. wielkopolskie

Hala Warsztatowa – opis realizacji:

2023r mieliśmy okazję realizować zlecenie polegające na wykonaniu obudowy budynku hali warsztatowej o wymiarach 24x13x7m w Jarocinie w woj. wielkopolskim. Szkielet konstrukcji wykonany w technologii murowanej (mury) wraz ze stalową konstrukcją kratownicową (dach).

Naszym zadaniem było przykrycie budynku odpowiednią warstwą izolacyjną (płyty warstwowe) umożliwiającą komfortową pracę wewnątrz budynku.

Pomimo małych gabarytów, hala została zaprojektowana z myślą o maksymalnej funkcjonalności i wygodzie użytkowania. Posiada dwie obszerne bramy ułatwiające dostęp do wnętrza, funkcjonalne zaplecze biurowe, połączone z wygodnymi sanitariatami, oraz praktyczną antresolę pełniącą funkcję magazynową. To idealne rozwiązanie dla przedsiębiorców pragnących rozwijać swój biznes w komfortowym i nowoczesnym środowisku.

Zapraszamy do zapoznania się z galerią zdjęć, gdzie możecie Państwo zobaczyć efekt naszej pracy oraz lepiej poznać szczegóły tego fascynującego projektu.

Zadania Stalmach:

 

Zadania które musieliśmy wykonać w ramach zlecenie:

  • Montaż płyt warstwowych ściennych
  • Montaż płyt dachowych
  • Montaż obróbek blacharskich
  • Montaż systemu orynnowania

Galeria:

Klienci, Partnerzy o Nas:

Dziękujemy za zaufanie!

“Wszystkie prace wykonane przez w/w firmę nie budzą zastrzeżeń, odznaczają się wysoką jakością i terminowością! Prace wykonywane są z zachowaniem wszystkich wymogów technologicznych oraz zgodnie z sztuką budowlaną.”

Firma Tomar – Maszyny Budowlane

„Z pełną odpowiedzialnością polecamy firmę Pana Marka Machowskiego jako solidnego partnera inwestycyjnego, charakteryzującego się przy tym bogatym doświadczeniem, rzetelnością i sumiennością.”

Stanisław Rembisz – właściciel firmy Kobex

“Współpraca z firmą Stalmach układała się prawidłowo i z całą pewnością możemy polecić ją jako solidne przedsiębiorstwo, które gwarantuje wysoką jakość wykonywanych robót budowlanych.”

Przemysław Banaszak – właściciel firmy FTB