logo

Mała Hala Magazynowa 18x12x5m

Zduny, woj. Wielkopolskie

  • Galeria
  • Mapa

TYP HALI:

Hala Magazynowa.

WYMIARY:

Szer. Dł. Wys – 18,37, x 12,24 x 5,2m

POWIERZCHNIA OBIEKTU:

Powierzchnia budynku – 225 m2

LOKALIZACJA:

Zduny woj. Wielkopolskie

Mała Hala Magazynowa – Opis realizacji:

 

Pomimo mniejszych gabarytów, hala wyposażona została w regały wysokiego składowania, które pozwoliły inwestorowi na składowanie znacznej ilości produktów niż wcześniej.

Świetlik dachowy po całej długości hali, doświetlił pomieszczenie naturalnym światłem, zapewniając optymalne warunki pracy i oszczędzając koszty energii elektrycznej.

Hala posiada na części frontowej bramę garażową wysokiego prowadzenia, co umożliwia swobodne towarowanie hali oraz ułatwia dostęp większym pojazdom, co jest kluczowe dla efektywnego funkcjonowania biznesu.

Dziękujemy z zaufanie

Zadania Stalmach:

 

Zadania które musieliśmy wykonać w ramach zlecenie:

Galeria:

Klienci, Partnerzy o Nas:

Dziękujemy za zaufanie!

“Wszystkie prace wykonane przez w/w firmę nie budzą zastrzeżeń, odznaczają się wysoką jakością i terminowością! Prace wykonywane są z zachowaniem wszystkich wymogów technologicznych oraz zgodnie z sztuką budowlaną.”

Firma Tomar – Maszyny Budowlane

„Z pełną odpowiedzialnością polecamy firmę Pana Marka Machowskiego jako solidnego partnera inwestycyjnego, charakteryzującego się przy tym bogatym doświadczeniem, rzetelnością i sumiennością.”

Stanisław Rembisz – właściciel firmy Kobex

“Współpraca z firmą Stalmach układała się prawidłowo i z całą pewnością możemy polecić ją jako solidne przedsiębiorstwo, które gwarantuje wysoką jakość wykonywanych robót budowlanych.”

Przemysław Banaszak – właściciel firmy FTB