logo

Przechowalnia warzyw 48x61x11,5m

Płaczkowo woj. Wielkopolskie

  • Galeria
  • Mapa

TYP HALI:

Przechowalnia płodów rolnych, przechowalnia warzyw.

WYMIARY:

Szer. Dł. Wys – 48 x 61 x 11,5 m 

POWIERZCHNIA OBIEKTU:

Powierzchnia budynku – 2 928 m2

LOKALIZACJA:

Płaczkowo woj. Wielkopolskie

Przechowalnia warzyw – opis realizacji:

 

W roku 2023r. mieliśmy przyjemność budowy hali przeznaczonej do przechowywania płodów rolnych m.in.: cebuli, ziemniaków, buraków itp. Budynek o wymiarach 61x48x11 w Płaczkowie w województwie Wielkopolskim.

Dzięki przemyślanej konstrukcji jak i rozmieszczeniu poszczególnych jej elementów, hala pozwala na jej jakościowe oraz ergonomiczne wykorzystanie.

To projekt, który przynosi ze sobą wiele wyzwań konstrukcyjnych jak i technicznych. Centralnym punktem hali jest imponująca kratownica o długości 48 metrów, co stanowiło prawdziwe wyzwanie.

24.10- Hala w trakcie budowy.

Zadania Stalmach:

 

Zadania które musieliśmy wykonać w ramach zlecenia:

Galeria:

Klienci, Partnerzy o Nas:

Dziękujemy za zaufanie!

“Wszystkie prace wykonane przez w/w firmę nie budzą zastrzeżeń, odznaczają się wysoką jakością i terminowością! Prace wykonywane są z zachowaniem wszystkich wymogów technologicznych oraz zgodnie z sztuką budowlaną.”

Firma Tomar – Maszyny Budowlane

„Z pełną odpowiedzialnością polecamy firmę Pana Marka Machowskiego jako solidnego partnera inwestycyjnego, charakteryzującego się przy tym bogatym doświadczeniem, rzetelnością i sumiennością.”

Stanisław Rembisz – właściciel firmy Kobex

“Współpraca z firmą Stalmach układała się prawidłowo i z całą pewnością możemy polecić ją jako solidne przedsiębiorstwo, które gwarantuje wysoką jakość wykonywanych robót budowlanych.”

Przemysław Banaszak – właściciel firmy FTB